О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2013 года № 2073
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1870, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 18 января 2013 года № 6-7) внести изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 895 757» заменить цифрами «5 841 724»;
цифры «743 103» заменить цифрами «751 613»;
цифры «5 792» заменить цифрами «3 084»;
цифры «3 389» заменить цифрами «2 587»;
цифры «5 143 473» заменить цифрами «5 084 440»;
в подпункте 2):
цифры «6 054 086» заменить цифрами «6 000 053»;
в подпункте 3):
цифры «41 495» заменить цифрами «41 494»;
цифры «5 242» заменить цифрами «5 243»;
в подпункте 5):
цифры «-199 824» заменить цифрами «- 199 823»;
в подпункте 6):
цифры «199 824» заменить цифрами «199 823»;
цифры «5 242» заменить цифрами «5 243».

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 23-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2073 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1870 болып тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында № 6-7 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 895 757» деген сандар «5 841 724» деген сандармен ауыстырылсын;
«743 103» деген сандар «751 613» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 792» деген сандар «3 084» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 389» деген сандар «2 587» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 143 473» деген сандар «5 084 440» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 054 086» деген сандар «6 000 053» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«41 495» деген сандар «41 494» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 242» деген сандар «5 243» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-199 824» деген сандар «-199 823» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«199 824» деген сандар «199 823» деген сандармен ауыстырылсын.
«5 242» деген сандар «5 243» деген сандармен ауыстырылсын

2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Э. Мамедова                                Ж. Айтаков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 23-3 от 11 декабря 2013 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 12-3 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс               Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3.Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Э. Мамедова                                Ж.Айтақов
Жуалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы         Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

718 690
037
Строительство и реконструкция объектов образования
718 690
464
Отдел образования района (города областного значения)
221 514
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 273
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33 394
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 181
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
163 866
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
214 168
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189 301
002
Программа занятости
33 007
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 848
005
Государственная адресная социальная помощь
11 195
006
Оказание жилищной помощи
1 305
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 709
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 721
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 523
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
85 260
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 557
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
708
021
Капитальные расходы государственного органа
602
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
658 448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 090
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

718 690
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
718 690
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 514
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 273
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 394
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 181
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
163 866
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
214 168
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189 301
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33 007
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 848
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 195
006
Тұрғын үй көмегі
1 305
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 709
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 721
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 523
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
85 260
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 867
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 557
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
708
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
602
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
658 448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 090
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру