О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 5 апреля 2013 года № 12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2013 года № 1909
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27 марта 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1905) районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 «О районном бюджете 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1864, опубликовано 4 января 2013 года в газете «Мойынқұм таңы» № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 233 352» заменить цифрами «5 035 567»;
цифры «861 065» заменить цифрами «882 565»;
цифры «350» заменить цифрами «4 350»;
цифры «4 362 232» заменить цифрами «4 138 947»;
в подпункте 2):
цифры «5 293 799» заменить цифрами «5 095 809»;
6 пункт исключить.
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 сәуірдегі № 12-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 сәуірде № 1909 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы № 11-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1905 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1864 болып тіркелген, 2013 жылдың 4 қаңтарда аудандық № 2-3 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 233 352» деген сандары «5 035 567» деген сандарымен ауыстырылсын;
«861 065» деген сандары «882 565» деген сандарымен ауыстырылсын;
«350» деген сандары «4 350» деген сандарымен ауыстырылсын;
«4 362 232» деген сандары «4 138 947» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 293 799» деген сандары «5 095 809» деген сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақ алынып тасталсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

84 865
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
514 180
037
Строительство и реконструкция объектов образования
514 180
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
139 094
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 633
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 633
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 640
002
Программа занятости
19 560
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 000
005
Государственная адресная социальная помощь
10 000
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 135
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 165
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39 300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 480
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 171
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 366 708
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 111
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
1 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7 500
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
7 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

84 865
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
514 180
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
514 180
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
139 094
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 633
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4 633
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 640
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19 560
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 165
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39 300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 480
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 821
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 171
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 366 708
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 111
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
1 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7 500
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 000
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі