О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 12 апреля 2013 года № 11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 апреля 2013 года № 1924
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 27 марта № 11-6 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1905) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря № 9-5 2012 года «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано 9 января в № 3-4 и 11 января 2013 года в № 5-6 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 753 745» заменить цифрами «6 220 062»;
цифры «1 976 000» заменить цифрами «1 950 282»;
цифры «2 300» заменить цифрами «23 251»;
цифры «1 878» заменить цифрами «6 645»;
цифры «4 773 567» заменить цифрами «4239 884»;
в подпункте 2):
цифры «6 720 405» заменить цифрами «6 333 314»;
в подпункте 5):
цифры «-46 556» заменить цифрами «-193 148»;
в подпункте 6):
цифры «46 556» заменить цифрами «193 148»;
цифры «0» заменить цифрами «146 592».
в пункте 4:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 11-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 сәуірде № 1924 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 11-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1905 болып тіркелген)  сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қаңтардағы № 3-4 және 11 қаңтардағы 5-6 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 753 745» сандары «6 220 062» сандарымен ауыстырылсын;
«1 976 000» сандары «1 950 282» сандарымен ауыстырылсын;
«2 300» сандары «23 251» сандарымен ауыстырылсын;
«1 878» сандары «6 645» сандарымен ауыстырылсын;
«4 773 567» сандары «4 239 884» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 720 405» сандары «6 333 314» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-46 556» сандары «-193 148» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«46 556» сандары «193 148» сандарымен ауыстырылсын;
«0» саны «146 592» сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:

3 950
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 952
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
164 072
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
264 167
037
Строительство и реконструкция объектов образования
264 167
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
263 324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232 249
002
Программа занятости
37 308
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 787
005
Государственная адресная социальная помощь
10 000
006
Оказание жилищной помощи
7 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 608
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 963
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
883
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 225
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
021
Капитальные расходы государственного органа
850
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
846 849
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 210
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 210
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
44 222
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15 000
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

3 950
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 952
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
164 072
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
264 167
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
264 167
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
263 324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232 249
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
37 308
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 787
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 000
006
Тұрғын үй көмегі
7 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 608
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
20 963
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
883
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 075
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді   іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 225
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
850
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
846 849
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 210
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4 210
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
44 222
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15 000
072
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу  және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу