О внесении изменений в решение Сарысуского районного Маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 10 сентября 2013 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 сентября 2013 года № 2014. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного Маслихата от 23 августа 2013 года № 16-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1998) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного Маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 089 441» заменить цифрами «5 590 836»;
цифры «361 747» заменить цифрами «385 500»;
цифры «11 138» заменить цифрами «10 511»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қыркүйектегі № 20-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте № 2014 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1998 болып тіркелген) негізінде, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 089 441» деген сандар «5 590 836» деген сандармен ауыстырылсын;
«361 747» деген сандар «385 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«11 138» деген сандар «10 511» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «15 800» заменить цифрами «20 674»;
цифры «4 700 756» заменить цифрами «5 174 151»;
в подпункте 2) цифры «5 106 411» заменить цифрами «5 607 806».
Приложения 14 и 5 указанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 12 и 3 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного Маслихата,
Секретарь Маслихата                        Б. Дондаулы
Приложение № 1 к решению
Маслихата Сарысуского района
№ 20-2 от 10 сентября 2013 года
Приложение № 1 к решению
Маслихата Сарысуского района
№ 12-4 от 19 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Функциональная группа
2013 год, сумма тыс тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
1. ДОХОДЫ

«15 800» деген сандар «20 674» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 700 756» деген сандар «5 174 151» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 106 411» деген сандар «5 607 806» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 14 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 12және 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихат
сессиясының төрағасы,
Мәслихат хатшысы                           Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық Мәслихатының
2013 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 20-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 1 – қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

1 990
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 990
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 183 730
003
Общеобразовательное обучение
1 918 746
006
Дополнительное образование для детей
264 984
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 191
464
Отдел образования района (города областного значения)
296 373
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30 883
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 544
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
252 546
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
254 575
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 891
002
Программа занятости
49 289
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 775
005
Государственная адресная социальная помощь
5 668
006
Оказание жилищной помощи
33 600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 937
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 728
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 650
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92 092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 440
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
712
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 070
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

1 990
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 990
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 183 730
003
Жалпы білім беру
1 918 746
006
Балаларға қосымша білім беру
264 984
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 191
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
296 373
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30 883
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 544
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
252 546
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
254 575
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 891
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49 289
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 775
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 668
006
Тұрғын үй көмегі
33 600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 937
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 728
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 650
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92 092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 440
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 070
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

891
010
Развитие объектов сельского хозяйства
891
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 753
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 006
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 459
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
547
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 839
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 839
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
56 033
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
56 033
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26 169
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29 618
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
191 170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181 610
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
181 610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 560
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7 560
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 000
13
Прочие
316 879
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 478
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

891
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
891
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9 253
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 753
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 006
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 459
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
547
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 839
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 839
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
56 033
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
56 033
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
26 169
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29 618
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және коммуникация
191 170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181 610
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181 610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 560
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 560
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 000
13
Басқалар
316 879
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 478
040
«Өңiрлердi дамыту» Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру