О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2013 года № 2070. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 19-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 565 940» заменить цифрами «5 566 060»;
цифры «5 149 255» заменить цифрами «5 149 375»;
в подпункте 2) цифры «5 582 910» заменить цифрами « 5 583 030»;
в подпункте 3) цифры «97 189» заменить цифрами «97 188»;
цифры «4 741» заменить цифрами «4 742»;
в подпункте 5) цифры «-114 159» заменить цифрами «-114 158»;
в подпункте 6) цифры «114 159» заменить цифрами «114 158»;
цифры «4 741» заменить цифрами «4 742»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2070 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 19-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2061 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 565 940» деген сандар «5 566 060» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 149 255» деген сандар «5 149 375» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 582 910» деген сандар «5 583 030» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «97 189» деген сандар «97 188» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 741» деген сандар «4 742» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-114 159» деген сандар «-114 158» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «114 159» деген сандар «114 158» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 741» деген сандар «4 742» деген сандармен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 1 и 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т. Блалиев                                 Б. Дондаұлы
Приложение № 1 к решению маслихата
Сарысуского района № 24-2
от 11 декабря 2013 года
Приложение № 1 к решению маслихата
Сарысуского района № 12-4

Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Т. Блалиев
Аудандық мәслихат хатшысы
Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 24-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының

30883
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11544
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254296
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5970
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5970
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
255799
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
231431
002
Программа занятости
49289
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4775
005
Государственная адресная социальная помощь
5668
006
Оказание жилищной помощи
33600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15177
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3778
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13650
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12690
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
712
464
Отдел образования района (города областного значения)
1754
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1754
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21393
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственного органа
221
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1148768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
577764
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

30883
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11544
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
254296
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5970
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5970
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
255799
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
231431
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49289
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4775
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5668
006
Тұрғын үй көмегі
33600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15177
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3778
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13650
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12690
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1754
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1754
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22614
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21393
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
221
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1148768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
577764
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

1500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3208
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51957
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51857
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
100
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15737
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
15237
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
500
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
108104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6204
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10558
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10032
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5986
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
111362
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13458
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
891
010
Развитие объектов сельского хозяйства
891
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7653
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8935
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8388
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов

1500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3208
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51957
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51857
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
100
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15737
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15237
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
500
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
108104
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6204
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
101900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20590
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10558
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10032
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6486
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5986
004
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
111362
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20544
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13458
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
891
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
891
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9153
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7653
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8935
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8388
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

547
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71839
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71839
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39705
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39705
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11658
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
27801
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
191585
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181511
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
181511
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10074
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
10074
13
Прочие
315968
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15478
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
15478
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7650
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9071
013
Капитальные расходы государственного органа
12148
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87214
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
180591
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
180591
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
1816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

547
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71839
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71839
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39705
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39705
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
11658
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
27801
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және коммуникация
191585
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181511
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181511
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10074
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10074
13
Басқалар
315968
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15478
040
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
15478
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7650
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108433
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9071
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12148
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87214
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180591
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
180591
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1816
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіп пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер