О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2013 года № 2068
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 19-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2061), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12–3 "О районном бюджете на 2013 – 2015 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете "Талас тынысы" 9 января 2013 года № 5–6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 932 173" заменить цифрами "6 922 520";
цифры "15 742" заменить цифрами "17 835";
цифры "24 518" заменить цифрами "22 425";
цифры "6 290 895" заменить цифрами "6 281 242";
в подпункте 2):
цифры "7 083 025" заменить цифрами "7 073 372";
в подпункте 3):
цифры "112 276" заменить цифрами "112 275";
цифры "4 461" заменить цифрами "4 462";
в подпункте 5):
цифры "-263 128" заменить цифрами "-263 127";
в подпункте 6):
цифры "263 128" заменить цифрами "263 127";
цифры "4 461" заменить цифрами "4 462".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2068 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2061 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5–6 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 932 173" сандары "6 922 520" сандарымен ауыстырылсын;
"15 742" сандары "17 835" сандарымен ауыстырылсын;
"24 518" сандары "22 425" сандарымен ауыстырылсын;
"6 290 895" сандары "6 281 242" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 083 025" сандары "7 073 372" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"112 276" сандары "112 275" сандарымен ауыстырылсын;
"4 461" сандары "4 462" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-263 128" сандары "-263 127" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"263 128" сандары "263 127" сандарымен ауыстырылсын;
"4 461" сандары "4 462" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Е. Тулеуишов Ж. Асемов
Приложение к решению
Таласского районного маслихата
от 10 декабря 2013 года № 25-2
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс тенге
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Е. Тулеуишов Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 25 - 2 шешіміне қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1- қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3