О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 23 сентября 2013 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 октября 2013 года № 2393
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2012 года № 218-219 (21422), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2012 года № 165-166 (21329-21330), в которое внесены изменения решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года № 128 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2244, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 марта 2013 года № 46 (21472), "Индустриальная Караганда" от 26 марта 2013 года № 37-38 (21370-21371), решением XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 176 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2357, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 июля 2013 года № 122-123 (21529), "Индустриальная Караганда" от 20 июля 2013 года № 100-101 (21433-21434), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "158289375" заменить цифрами "159278649";
цифры "41305231" заменить цифрами "42062906";
цифры "936904" заменить цифрами "986092";
цифры "116046740" заменить цифрами "116229151";
в подпункте 2):
цифры "158278854" заменить цифрами "159319848";
в подпункте 4):
цифры "2419007" заменить цифрами "2367287";

Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы X сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XІХ сессиясының 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 214 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қазанда № 2393 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 107 Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2058 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 218-219 (21422), 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 165-166 (21329-31330) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 128 ХII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2244 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 46 (21472), 2013 жылғы 26 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 37-38 (21370-21371) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 176 ХVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2357 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі "Орталық Қазақстан" газетінің № 122-123 (21529), 2013 жылғы 20 шілдедегі "Индустриальная Караганда" газетінің № 100-101 (21433-21434) газеттерінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"158289375" сандары "159278649" сандарына ауыстырылсын;
"41305231" сандары "42062906" сандарына ауыстырылсын;
"936904" сандары "986092" сандарына ауыстырылсын;
"116046740" сандары "116229151" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"158278854" сандары "159319848" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"2419007" сандары "2367287" сандарына ауыстырылсын;

440548
006
Услуги по охране материнства и детства
465922
007
Пропаганда здорового образа жизни
145158
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1035
3
Специализированная медицинская помощь
15632838
253
Управление здравоохранения области
15632838
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5233050
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
393232
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
468079
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306085
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
443035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
486088
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1035490
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3144496
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4097996
4
Поликлиники
10974682
253
Управление здравоохранения области
10974682
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
9354691
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1482616
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
137375
5
Другие виды медицинской помощи
1743582
253
Управление здравоохранения области
1743582
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1702920
029
Областные базы спецмедснабжения
40662
9
Прочие услуги в области здравоохранения

440548
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
465922
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
145158
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1035
3
Мамандандырылған медициналық көмек
15632838
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15632838
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5233050
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
393232
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
468079
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
306085
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
443035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
486088
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1035490
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3144496
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4097996
4
Емханалар
10974682
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10974682
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
9354691
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1482616
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
137375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1743582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1743582
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1702920
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40662
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер

83220
270
Управление по инспекции труда области
31166
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
31166
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20237814
1
Жилищное хозяйство
4701429
253
Управление здравоохранения области
10059
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10059
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14052
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14052
261
Управление образования области
13105
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1205
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
67189
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
271
Управление строительства области
4518444
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2331444
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2067000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
273
Управление культуры, архивов и документации области
32304
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2602
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27266
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

83220
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
31166
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31166
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20237814
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4701429
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10059
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14052
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14052
261
Облыстың білім басқармасы
13105
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11900
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1205
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
67189
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4518444
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2331444
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2067000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
120000
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
32304
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29702
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2602
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27266
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2506300
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
213925
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2016
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
589897
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10454
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
38700
036
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11849
299
Управление экономики и финансов области
61061
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
2
Водное хозяйство
701501
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
395746
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
136207
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
59369
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
200170
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
305755
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
3
Лесное хозяйство
274805
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
274805
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
274805
5
Охрана окружающей среды
775411
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
373552
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
54822
008
Мероприятия по охране окружающей среды
263008
013
Капитальные расходы государственного органа
102
017
Реализация природоохранных мероприятий

2506300
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
213925
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2016
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
589897
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10454
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
38700
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11849
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
61061
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61061
2
Су шаруашылығы
701501
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
395746
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
136207
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
59369
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
200170
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
305755
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
305755
3
Орман шаруашылығы
274805
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
274805
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
274805
5
Қоршаған ортаны қорғау
775411
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
373552
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54822
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
263008
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
102
017
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыру

263522
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1639077
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1639077
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55877
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1279373
011
Капитальные расходы государственного органа
242
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
303585
13
Прочие
10065864
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
26065
275
Управление предпринимательства области
26065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22872
003
Капитальные расходы государственного органа
3193
9
Прочие
10039799
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899682
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Карагандинской области на средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1989442
269
Управление по делам религий области
6780
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
6780
271
Управление строительства области
3904578
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
733664
060
Целевые трансферты на развитие бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
485285
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2242639
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
442990
275
Управление предпринимательства области
2429900
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
10000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
2320600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"

263522
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1639077
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1639077
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55877
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1279373
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
242
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
303585
13
Басқалар
10065864
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
26065
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
26065
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22872
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3193
9
Басқалар
10039799
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899682
026
Қарағанды облысының аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
910240
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1989442
269
Облыстың дін істері басқармасы
6780
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6780
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3904578
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
733664
060
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
485285
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2242639
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
442990
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2429900
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық ставкаларды субсидиялау
2320600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
Управление физической культуры и спорта области
1848
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1848
Управление по защите прав детей области
8272
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
8272
Управление по инспекции труда области
28029
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
28029
Управление по делам религий области
5720
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
5720
Управление образования области
4296792
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
820744
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
88001
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
275000
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
416354
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
75661
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
140033
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
201691
Управление здравоохранения области
12175680
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
6876491
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3623660
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1675529
Управление координации занятости и социальных программ области
222016
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях

232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
183192
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1848
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
1848
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8272
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
8272
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
28029
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
28029
Облыстың дін істері басқармасы
5720
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
5720
Облыстың білім беру басқармасы
4296792
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға
820744
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
8700
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдардында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
88001
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
275000
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
416354
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
514191
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
75661
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымшаақы белгілеуге
140033
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
201691
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12175680
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
6876491
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3623660
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1675529
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
222016
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға

16764
На введение стандартов специальных социальных услуг
157957
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
44112
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3183
Управление предпринимательства области
2429900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
10000
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
2320600
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
39300
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
60000
Управление сельского хозяйства области
5251848
На поддержку семеноводства
57622
На поддержку племенного животноводства
1091199
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2506300
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
788769
На проведение противоэпизоотических мероприятий
767162
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
796
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
562766
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257011
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2460240
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1550000
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
25202
На реализацию природоохранных мероприятий
25202
Целевые трансферты на развитие:
24109701
в том числе:
Управление строительства области
13322897
На строительство и реконструкцию объектов образования
982670
На развитие объектов коммунального хозяйства
2824198
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1845000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1750000
На развитие теплоэнергетической системы
2330726
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
672059
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2016391
На строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"

16764
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
157957
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
44112
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
3183
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2429900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық ставкаларды субсидиялау
2320600
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
39300
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
60000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5251848
Тұқым шаруашылығын қолдауға
57622
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау үшін
1091199
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру үшін
2506300
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
788769
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
767162
Егістік жұмыстарының экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
796
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
562766
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
305755
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257011
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2460240
Облыстың автомобиль жолдарын және көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
1550000
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
910240
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
25202
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
25202
Нысаналы даму трансферттері:
24109701
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13322897
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
982670
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
2824198
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1845000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1750000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2330726
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
672059
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
2016391
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға

485285
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
416568
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2809862
На развитие транспортной инфраструктуры
820420
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1989442
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5556735
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3598045
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1958690
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
2420207
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
2420207
Бюджетные кредиты
2760046
в том числе:
Управление строительства области
1565000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1565000
Управление экономики и финансов области
321966
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
321966
Управление сельского хозяйства области
747864
Кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
747864
Управление предпринимательства области
125216
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
125216
Приложение 3
к решению XIX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 23 сентября 2013 года № 214
Приложение 5
к решению X сессии
Карагандинского областного маслихата
от 05 декабря 2012 года № 107
Целевые трансферты бюджетам районов
(городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
37726755
в том числе:
Целевые текущие трансферты
13620507
Целевые трансферты на развитие
22094066
Бюджетные кредиты
2012182
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
13620507
в том числе:
Управление экономики и финансов области
476341
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
Управление образования области
3287314
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
758100
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
155686
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

485285
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
416568
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2809862
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
820420
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1989442
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5556735
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3598045
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1958690
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
2420207
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
2420207
Бюджеттік кредиттер
2760046
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1565000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1565000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
321966
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
321966
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
747864
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
747864
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
125216
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
125216
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 23 қыркүйектегі
ХIX сессиясының № 214 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
Х сессиясының № 107 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
37726755
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13620507
Нысаналы даму трансферттері
22094066
Бюджеттік кредиттер
2012182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13620507
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
476341
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
61061
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
183192
Облыстың білім беру басқармасы
3287314
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
758100
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
155686
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

514191
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
191300
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
На ремонт и укрепление материально-технической базы объектов образования
54900
Управление культуры области
29702
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
Управление координации занятости и социальных программ области
97017
На введение стандартов специальных социальных услуг
97017
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4580354
На жилищно-коммунальное хозяйство
3226995
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1326093
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
27266
Управление сельского хозяйства области
762681
На проведение противоэпизоотических мероприятий
762681
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4387098
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3161363
На субсидирование пассажирских перевозок по социально-значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
248306
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
Целевые трансферты на развитие:
22094066
в том числе:
Управление строительства области
12087734
На развитие объектов спорта
66700
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2075326
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2331444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
На развитие теплоэнергетической системы
2683749
На развитие объектов коммунального хозяйства
1639601
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
2242639
На развитие инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
485285
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
442990
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2324541
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

514191
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
191300
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8700
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
11900
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын жөндеуге және нығайтуға
54900
Облыстың мәдениет басқармасы
29702
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
29702
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
97017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
97017
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4580354
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
3226995
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1326093
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
27266
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
762681
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
762681
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
4387098
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
3161363
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
248306
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
910240
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
67189
Нысаналы даму трансферттері:
22094066
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
12087734
Спорт объектілерін дамыту
66700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2075326
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2331444
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
120000
Жылу -энергетикалық жүйесін дамытуға
2683749
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1639601
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік даму үшін
2242639
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға
485285
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
442990
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2324541
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға