О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХI сессии Карагандинского областного маслихата от 26 ноября 2013 года N 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 ноября 2013 года N 2423
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2012 года № 218-219 (21422), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2012 года № 165-166 (21329-21330)), в которое внесены изменения решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года № 128 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2244, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 марта 2013 года № 46 (21472), "Индустриальная Караганда" от 26 марта 2013 года № 37-38 (21370-21371)), решением XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 176 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2357, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 июля 2013 года № 122-123 (21529), "Индустриальная Караганда" от 20 июля 2013 года № 100-101 (21433-21434)), решением XIX сессии Карагандинского областного маслихата от 23 сентября 2013 года № 214 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2393, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 октября 2013 года № 173-174 (21579), "Индустриальная Караганда" от 12 октября 2013 года № 142-143 (21475-21476)), решением XX сессии Карагандинского областного маслихата от 8 ноября 2013 года № 229 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2416), следующие изменения и дополнения:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы X сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XХІ сессиясының 2013 жылғы 26 қарашадағы N 236 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада N 2423 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 107 Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2058 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 218-219 (21422), 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 165-166 (21329-21330) газеттерінде жарияланған)), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 128 ХII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2244 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 46 (21472), 2013 жылғы 26 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 37-38 (21370-21371)) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 176 ХVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2357 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі "Орталық Қазақстан" газетінің № 122-123 (21529), 2013 жылғы 20 шілдедегі "Индустриальная Караганда" газетінің № 100-101 (21433-21434)) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 214 ХIХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2393 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қазандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 173-174 (21579), 2013 жылғы 12 қазандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 142-143 (21475-21476)) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 229 ХХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2416 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 қарашадағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 207-208 (21611-21612), 2013 жылғы 28 қарашадағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 170-171 (21503-21504)) газеттерінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

465922
007
Пропаганда здорового образа жизни
145158
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1035
3
Специализированная медицинская помощь
15576735
253
Управление здравоохранения области
15576735
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5219050
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
393232
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
468079
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306085
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
443035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
484088
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1030989
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3102082
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4104808
4
Поликлиники
10966127
253
Управление здравоохранения области
10966127
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
9330833
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1497919
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
137375
5
Другие виды медицинской помощи
1761682
253
Управление здравоохранения области
1761682
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1721020
029
Областные базы спецмедснабжения
40662
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3858918
253
Управление здравоохранения области

465922
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
145158
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1035
3
Мамандандырылған медициналық көмек
15576735
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15576735
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5219050
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
393232
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
468079
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
306085
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
443035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
484088
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1030989
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3102082
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4104808
4
Емханалар
10966127
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10966127
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
9330833
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1497919
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
137375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1761682
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1761682
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1721020
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40662
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3858918
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

31166
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
31166
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20157018
1
Жилищное хозяйство
4701429
253
Управление здравоохранения области
10059
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10059
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14052
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14052
261
Управление образования области
13105
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1205
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
67189
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
271
Управление строительства области
4518444
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2331444
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2067000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
273
Управление культуры, архивов и документации области
32304
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2602
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27266
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

31166
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31166
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20157018
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4701429
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10059
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14052
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14052
261
Облыстың білім басқармасы
13105
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11900
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1205
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
67189
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4518444
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2331444
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2067000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
120000
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
32304
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29702
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2602
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27266
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2506300
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196621
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2016
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
589897
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10397
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
38700
036
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11849
299
Управление экономики и финансов области
61061
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
2
Водное хозяйство
701501
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
395746
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
136207
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
59369
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
200170
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
305755
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
3
Лесное хозяйство
274805
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
274805
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
274805
5
Охрана окружающей среды
750170
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
373552
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
54822
008
Мероприятия по охране окружающей среды
263008
013
Капитальные расходы государственного органа
102
017
Реализация природоохранных мероприятий

2506300
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196621
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2016
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
589897
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10397
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
38700
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11849
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
61061
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61061
2
Су шаруашылығы
701501
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
395746
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
136207
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
59369
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
200170
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
305755
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
305755
3
Орман шаруашылығы
274805
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
274805
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
274805
5
Қоршаған ортаны қорғау
750170
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
373552
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54822
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
263008
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
102
017
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыру

310545
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1784538
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1784538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55877
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1424834
011
Капитальные расходы государственного органа
242
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
303585
13
Прочие
10251346
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
26065
275
Управление предпринимательства области
26065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22872
003
Капитальные расходы государственного органа
3193
9
Прочие
10225281
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2895581
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Карагандинской области на средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1985341
269
Управление по делам религий области
9134
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
9134
271
Управление строительства области
4324779
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
733407
060
Целевые трансферты на развитие бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
485285
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2189349
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
916738
275
Управление предпринимательства области
2429900
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2320600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

310545
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1784538
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1784538
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55877
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1424834
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
242
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
303585
13
Басқалар
10251346
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
26065
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
26065
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22872
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3193
9
Басқалар
10225281
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2895581
026
Қарағанды облысының аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
910240
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1985341
269
Облыстың дін істері басқармасы
9134
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9134
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4324779
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
733407
060
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
485285
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2189349
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
916738
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2429900
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2320600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

155686
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
191300
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
На ремонт и укрепление материально-технической базы объектов образования
54900
Управление культуры, архивов и документации области
29702
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
Управление координации занятости и социальных программ области
97017
На введение стандартов специальных социальных услуг
97017
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4525767
На жилищно-коммунальное хозяйство
3173227
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1325274
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
27266
Управление сельского хозяйства области
774530
На проведение противоэпизотических мероприятий
762681
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
11849
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4387098
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3161363
На субсидирование пассажирских перевозок по социальнозначимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
248306
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
Целевые трансферты на развитие:
22449747
в том числе:
Управление строительства области
12473725
На развитие объектов спорта
33172
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2075326
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2331444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
На развитие теплоэнергетической системы
2682810
На развитие объектов коммунального хозяйства
1639601
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
2189349
На развитие инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"

155686
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
514191
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
191300
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8700
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
11900
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын жөндеуге және нығайтуға
54900
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29702
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
29702
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
97017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
97017
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4525767
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
3173227
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1325274
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
27266
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
774530
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
762681
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
11849
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
4387098
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
3161363
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
248306
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
910240
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
67189
Нысаналы даму трансферттері:
22449747
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
12473725
Спорт объектілерін дамыту
33172
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2075326
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2331444
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
120000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2682810
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1639601
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік даму үшін
2189349
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға

485285
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
916738
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2320440
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1985341
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7655582
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
7379535
На развитие коммунального хозяйства
276047
Бюджетные кредиты
2012182
в том числе:
Управление строительства области
1565000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1565000
Управление экономики и финансов области
321966
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
321966
Управление предпринимательства области
125216
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
125216

485285
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
916738
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2320440
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1985341
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7655582
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
7379535
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
276047
Бюджеттік кредиттер
2012182
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1565000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1565000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
321966
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
321966
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
125216
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
125216