О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХVI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 26 марта 2013 года N 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2013 года N 2286. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года N 162 (1068)), в которое внесены изменения решением XIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года N 127 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2161, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года N 022 (1093)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "37 584 023" заменить цифрами "38 696 839";
цифры "16 224 661" заменить цифрами "17 337 477";
в подпункте 2):
цифры "39 289 618" заменить цифрами "40 402 972";
в подпункте 4):
цифры "1 764 595" заменить цифрами "1 765 133 ";
в подпункте 5):
цифры "1 764 595" заменить цифрами "1 765 133";
цифры "1 291 595" заменить цифрами "1 292 133";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХVІ внеочередной
сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
Б. Зорин
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XVI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 26 марта 2013 года N 145
Приложение 1
к решению XIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 113
Бюджет города Караганды на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVI сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 145 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 сәуірде N 2286 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 127 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2161 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"37 584 023" сандары "38 696 839" сандарына ауыстырылсын;
"16 224 661" сандары "17 337 477" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"39 289 618" сандары "40 402 972" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"1 764 595" сандары "1 765 133" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"1 764 595" сандары "1 765 133" сандарына ауыстырылсын;
"1 291 595" сандары "1 292 133" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХVІ сессиясының төрағасы
Б. Зорин
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 наурыздағы
XVI сессиясының N 145 шешіміне
1-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 113 шешіміне
1-қосымша
Қарағанды қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

17622250
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5307118
Целевые трансферты на развитие
10993132
Бюджетные кредиты
1322000
Целевые текущие трансферты
5307118
в том числе:
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
221904
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
39024
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
154489
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
609034
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
25624
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
19427
для лиц, не имеющих определенного места жительства
6197
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4118
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
141515
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2402884
На жилищно-коммунальное хозяйство
1688041
Целевые трансферты на развитие
10993132
в том числе:
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1683787
На развитие системы водоснабжения
2896652
На развитие теплоэнергетической системы
2330726
На развитие объектов спорта
36700
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2037756
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1672412
Бюджетные кредиты
1322000
в том числе:
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1322000

17622250
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5307118
Нысаналы даму трансферттері
10993132
Бюджеттік кредиттер
1322000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5307118
оның ішінде:
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221904
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39024
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
20485
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
154489
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
609034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
25624
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19427
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6197
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
4118
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
141515
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
2402884
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1688041
Нысаналы даму трансферттері
10993132
оның ішінде:
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1683787
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2896652
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
2330726
Спорт және туризм объектілерін дамыту
36700
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
2037756
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
1672412
Бюджеттік кредиттер
1322000
оның ішінде:
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беруге
1322000