О внесении изменения в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды"
Решение ХVII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 апреля 2013 года N 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 мая 2013 года N 2333
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение II сессии Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-1-154, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 мая 2012 года N 064 (970)), в которое внесены изменения решением ХV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 февраля 2013 года N 138 "О внесении изменений в решение II сессии Карагандинского городского маслихата V созыва от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2230, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 марта 2013 года N 035 (1105)) следующее изменение:
в решении на государственном языке Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) коммуналдық қызметтер – бұл тұрғын үйде (тұрғын ғимаратта) көрсетiлетiн және сумен жабдықтауды, кәрiздi, газбен жабдықтауды, электрмен жабдықтауды, жылумен жабдықтауды (сонымен қатар қатты отын), қоқысты әкету мен лифт қызметiн көрсетудi қамтитын қызметтер;".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХVІІ сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва              Б. Зорин
И.о. секретаря Карагандинского
городского маслихата                       Ж. Мухтаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды"                 Ж. Искаков
24.04.2013 г.

V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуiрдегi II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" N 32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVII сессиясының 2013 жылғы 24 сәуірдегі N 153 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 мамырда N 2333 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 8-1-154 болып тiркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы N 064 (970) "Взгляд на события" газетiнде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XV сессиясының 2013 жылғы 20 ақпандағы "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі II сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" N 32 шешiмiне өзгерістер енгізу туралы" N 138 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2230 болып тiркелген, 2013 жылғы 22 наурыздағы N 036 (1106) "Взгляд на события" газетiнде жарияланған), келесi өзгерiс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі шешімінде Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiнің 2-тармақтың 2) тармақшасы келесi редакцияда мазмұндалсын:
"2) коммуналдық қызметтер – бұл тұрғын үйде (тұрғын ғимаратта) көрсетiлетiн және сумен жабдықтауды, кәрiздi, газбен жабдықтауды, электрмен жабдықтауды, жылумен жабдықтауды (сонымен қатар қатты отын), қоқысты әкету мен лифт қызметiн көрсетудi қамтитын қызметтер;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Жанділ Ахуанұлы Мұқтаров).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
V шақырылған Қарағанды қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХVIІ сессиясының төрағасы                  Б. Зорин
Қарағанды қалалық
мәслихаты хатшысының м.а.                  Ж. Мұқтаров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарағанды қаласының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж. Ысқақов
24.04.2013 ж.