Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях
Постановление акимата города Караганды от 13 декабря 2013 года № 59/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 декабря 2013 года № 2461.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф 100 тенге на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Караганде.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Караганды от 19.04.2024 № 19/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить тариф 100 тенге на регулярные пригородные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Караганде.
Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата города Караганды от 19.04.2024 № 19/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Отменить постановление акимата города Караганды от 29 ноября 2013 года № 56/03 "Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях".
4. Контроль за исполнением постановления "Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях" возложить на заместителя акима города Караганды Бегимова К.Б.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Смагулов
Согласовано:
Секретарь Карагандинского
городского маслихата К. Оспанов
13 декабря 2013 года

Қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 59/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 2461 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты қалалық автомобильдік тасымалдау тарифі 100 теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қаласының әкімдігінің 19.04.2024 № 19/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қарағанды қаласында жолаушыларды және багажды тұрақты қала маңындағы автомобильдік тасымалдау тарифі 100 теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды қаласының әкімдігінің 19.04.2024 № 19/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы "Қалалық және қала маңы бағыттарында жолаушыларды және жүктерді тұрақты автомобильдік тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" № 56/03 қаулысы жойылсын.
4. "Қалалық және қала маңы қатынастарында жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Қ.Б. Бегімовке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі
М. Смағұлов
Келісілді:
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
2013 жылдың 13 желтоқсаны