О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 7 февраля 2013 года N 12/101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 февраля 2013 года N 2162. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2083, опубликованное 18 января 2013 года N 2 (7806) газеты "Сарыарқа" и 18 января 2013 года N 2 (351) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "6437653" заменить цифрами "7082781";
в подпункте 5):
цифры "минус 30000" заменить цифрами "минус 675128";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "30000" заменить цифрами "675128";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы N 12/101 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 2162 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2083 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (7806) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (351) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшасындағы:
"6437653" деген сандар "7082781" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"алу 30000" деген сандар "алу 675128" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы "30000" деген сандар "675128" деген сандармен ауыстырылсын;

28057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111062
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
301392
2
Социальная помощь
280836
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264006
002
Программа занятости
60420
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2672
005
Государственная адресная социальная помощь
5855
006
Оказание жилищной помощи
682
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42027
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35682
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66001
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2889
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28779
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17259
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16830
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16830
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20556
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1444165
1
Жилищное хозяйство
348059
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6704
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6704
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
330574
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
145402
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

28057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111062
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
301392
2
Әлеуметтік көмек
280836
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264006
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
60420
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2672
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5855
006
Тұрғын үй көмегі
682
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42027
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35682
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
66001
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2889
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28779
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17259
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16830
012
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16830
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20556
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20556
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1444165
1
Тұрғын үй шаруашылығы
348059
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6704
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
6704
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
330574
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
145402
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

2000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
175800
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
175800
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10888
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10888
13
Прочие
1148184
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
19649
469
Отдел предпринимательства (города областного значения)
19649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
18092
003
Поддержка предпринимательской деятельности
1557
9
Прочие
1128535
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3420
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
3420
452
Отдел финансов района (города областного значения)
96000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
96000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
72313
042
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
72313
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
459941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24137
013
Капитальные расходы государственного органа
1000
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
16109
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
418695
469
Отдел предпринимательства (города областного значения)
167084
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
150000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
16500

2000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175800
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
175800
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10888
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10888
13
Басқалар
1148184
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
19649
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19649
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18092
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1557
9
Басқалар
1128535
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3420
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3420
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
96000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
96000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
72313
042
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
72313
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
459941
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24137
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1000
044
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
16109
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
418695
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
167084
033
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
150000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
16500

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Выкуп готового жилья
Разработка проектно-сметной документации на строительство двух 3-х этажных 18-ти квартирных жилых домов
Привязка и корректировка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного 30-ти квартирного дома по улице Гагарина 70/4
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерных сетей 8-го микрорайона
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Реконструкция тепловых сетей 74 квартала города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка технико-экономического обоснования на строительство водовода от села Кенгир до Эскулинского водовода
Строительство водопропускных каналов для защиты от паводковых и ливневых вод территории города Жезказган микрорайона Костангелды
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей 9 квартала города Жезказган, Модульной канализационной насосной сети в районе улиц Аманжолова - Сатпаева, Модульной канализационной насосной сети в районе магазина "Сулпак"
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию хозпитьевых очистных сооружений города Жезказган
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
085

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Дайын тұрғын үйді сатып алу
Екі 3 қабатты 18 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық сметалық құжаттама әзірлемесі
Гагарин 70/4 5 қабатты 30 пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттама байламы және түзету
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
8 шағын ауданның инженерлік жүйелерінің құрылысы
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2
Коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Жезқазған қаласының 74 орамындағы жылу жүйесін қайта жаңарту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Кеңгір селосынан Есқұла суаққысына дейінгі суаққы құрылысы техникалық экономикалық негіздемесінің әзірлемесі
Жезқазған қаласы аумағындағы Қостанкелді шағын ауданын тасқын және нөсерлік сулардан қорғау үшін су өткізу каналдарының құрылысы
Жезқазған қаласының 9 орамындағы кәріз желісін қайта жаңарту, Аманжолов-Сәтбаев көшелері ауданындағы модульды кәріз сорғы желісі, "Сулпак" дүкені ауданындағы модульды кәріз сорғы желісі
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры желісін қайта жаңарту жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының шаруашылық ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңарту жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымының құрылысы
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
085

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Реконструкция внутригородских дорог города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию линий наружного освещения города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских дорог города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию 3-х путепроводов города Жезказган

Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жезқазған қаласының ішкі жолдарын қайта жаңарту
Жезқазған қаласының сыртқы жарық желісін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының ішкі жолдарын қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының 3 жол өтпесін қайта жаңартуға жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі