О бюджете города на 2014-2016 годы
Решение ХXVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2014 года № 2489. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Принять к исполнению городской бюджет на 2014 - 2016 годы, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 045 941 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 764 131 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 613 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 274 397 тысяч тенге;
2) затраты – 2 049 557 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 28 616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 616 тысяч тенге:
поступление займов – 25 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 616 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 279 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2014 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что в составе расходов бюджета города на 2014 год распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете города на 2014 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме – 635 142 тысяч тенге.
6. Утвердить расходы бюджетных программ на 2014 год, финансируемые через аппараты акимов поселков Жайрем, Шалгинск согласно приложению 6 настоящего решения.

2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы ХXVІ сессиясының № 190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қаңтарда № 2489 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2014 – 2016 жылдарға қалалық бюджет, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде орындауға қабылдансын:
1) кірістер – 2 045 941 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 764 131 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 613 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 274 397 мың теңге;
2) шығындар – 2 049 557 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 28 616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 616 мың теңге:
қарыздар түсімі – 25 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 616 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 279 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша - 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша - 50 пайыз.
4. 2014 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2014 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 635 142 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес, 2014 жылы Жәйрем, Шалғы кенттері әкімдерінің аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2014 год согласно приложению 7.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XXVI сессии
Ж. Жетимек
Секретарь городского маслихата
З. Оспанова
Приложение 1
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Бюджет города Каражал на 2014 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 279 (вводится в действие с 01.01.2014).
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

7. 2014 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXVI сессияның төрағасы
Ж. Жетімек
Қалалық мәслихаттың хатшысы
З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 279 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

639255
в том числе:
Целевые текущие трансферты
214482
Целевые трансферты на развитие
424773
в том числе:
Целевые текущие трансферты
214482
в том числе:
Управления экономики и финансов области
38850
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
38850
Управление предпринимательства и промышленности области
20000
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
20000
Управление образования области
69051
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
58336
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8000
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного и среднего и общего среднего образования
2715
Управление координации занятости и социальных программ области
5204
Государственная адресная социальная помощь
3204
Государственные пособия на детей до 18 лет
2000
Управление сельского хозяйства области
1039
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1039
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
80338
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
77328
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3010
Целевые трансферты на развитие
424773
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
111202
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
111202
Управление строительства области
313571
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
140382
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
124920
На проектирование, строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
48269
Приложение 5
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 279 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
639255
в том числе:
Целевые текущие трансферты

639255
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
214482
Нысаналы даму трансферттері
424773
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
214482
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
38850
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай - ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
38850
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
20000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
20000
Облыстың білім басқармасы
69051
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
58336
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
8000
Жалпы және орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтау
2715
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5204
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3204
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1039
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1039
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
80338
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
77328
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3010
Нысаналы даму трансферттері
424773
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
111202
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
111202
Облыстың құрылыс басқармасы
313571
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
140382
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
124920
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
48269
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 279 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
639255
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

111202
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
140382
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
124920
На проектирование, строительство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры
48269
Приложение 6
к решению Каражалского
городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 190
Расходы бюджетных программ на 2014 год, финансируемые
через аппараты акимов поселков Жайрем, Шалгинск
Программа
сумма (тысяч тенге)
Наименование
Затраты

111202
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
140382
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
124920
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
48269
Қаражал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
6-қосымша
2014 жылы Жәйрем, Шалғы кенттері әкімдерінің аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Шығындар