Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи"
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 30 января 2013 года N 03/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2013 года N 2201. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 2 мая 2013 года N 12/02
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 02.05.2013 N 12/02.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Нокеш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Актогайского района                   С. Абеуова
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
от 30 января 2013 года N 03/10
Регламент оказания государственной услуги
"Назначение государственной адресной социальной помощи"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее - Регламент) используется следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган по назначению и выплате государственной адресной социальной помощи - государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" (далее - уполномоченный орган);
2) среднедушевой доход - доля совокупного дохода семьи, приходящегося на каждого члена семьи в месяц;
3) структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ) - это ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
4) государственная адресная социальная помощь (далее - АСП) - выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом ниже черты бедности, установленной в области;

"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 03/10 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 наурызда N 2201 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 мамырдағы N 12/02 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 02.05.2013 N 12/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Нөкешке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі                    С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 30 қаңтардағы
N 03/10 қаулысымен
бекiтiлген
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiнде (бұдан әрi - Регламент) келесi негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу бойынша уәкiлеттi орган – "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - уәкiлеттi орган);
2) жан басына шаққандағы орташа табыс - отбасының жиынтық табысының айына отбасының әрбiр мүшесiне келетiн үлесi;
3) құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) – бұл уәкiлеттi органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттiк органдардың құрылымдық бөлiмшелерi, мемлекеттiк органдар, ақпараттық жүйелер немесе оларға бағынысты жүйелер;
4) мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек (бұдан әрi - АӘК) - жан басына шаққандағы орташа айлық табысы облыста белгiленген кедейлiк шегiнен төмен адамдарға (отбасыларға) мемлекеттен ақшалай нысанда берiлетiн төлем;

5) потребитель - физические лица: граждане Республики Казахстан, оралманы, лица, имеющие статус беженца, иностранцы и лица без гражданства, постоянно проживающие на территории Республики Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности;
6) участковая комиссия - специальная комиссия, создаваемая решением акимов соответствующих административно-территориальных единиц для проведения обследования материального положения лиц (семей), обратившихся за адресной социальной помощью.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Назначение государственной адресной социальной помощи" - административная процедура, осуществляемая уполномоченным органом в целях оказания помощи в денежной форме лицам (семьям) со среднедушевым доходом ниже черты бедности, установленной в области.
3. Государственную услугу предоставляет уполномоченный орган. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Настоящая государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи" от 17 июля 2001 года и главой 2 "Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года N 237-п "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи".
6. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи (далее - уведомление) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги

5) тұтынушы - жеке тұлғалар: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейшiлiк шегiнен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтары, Қазақстан Республикасы аумағында тұрақты тұратын оралмандар, босқындар, шетелдiктер және азаматтығы жоқ адамдар;
6) учаскелiк комиссия - атаулы әлеуметтiк көмекке өтiнiш жасаған адамдардың (отбасылардың) материалдық жағдайына тексеру жүргiзу үшiн тиiстi әкiмшiлiк - аумақтық бiрлiк әкiмдерiнiң шешiмiмен құрылатын арнаулы комиссия.
2. Жалпы ережелер
2. "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттiк қызмет көрсету - жан басына шаққандағы орташа табысы облыста белгiленген кедейлiк шегiнен төмен отбасыларға ақшалай түрде көмек көрсету мақсатында уәкiлеттi органмен жүзеге асырылатын әкiмшiлiк рәсiмi.
3. Мемлекеттiк қызметтi уәкiлеттi орган ұсынады. Тұрғылықты жерiнде уәкiлеттi орган болмаған жағдайда, өтiнiш берушi мемлекеттiк қызметтi алу үшiн кенттiң, ауылдық (селолық), ауылдық селолық округтiң (бұдан әрi – ауылдық округтiң әкiмi) әкiмiне жүгiнедi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Осы мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Заңының 2-бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 1685 қаулысымен бекiтiлген "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу ережесiнiң" 2-тарауына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" N 394 қаулысына, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2009 жылғы 28 шiлдедегi "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiн бекiту туралы" N 237-ө бұйрығына сәйкес көрсетiледi.
6. Тұтынушы алатын мемлекеттiк қызметтiң көрсетiлу нәтижесi мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау жөнiнде хабарлама (бұдан әрi - хабарлама) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiште дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбiне қойылатын талаптар

7. Местонахождение уполномоченного органа: 100200, Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Бокейхана 7, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района", телефон 8 (71037) 21416, факс: 8 (71037) 21290, адрес электронной почты: enbek2011@mail.ru, адреса акимов сельских округов указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
График работы: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" http://www.aktogay.kz, на стендах уполномоченного органа, акима сельского округа, в официальных источниках информации.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента:
в уполномоченный орган - в течение семи рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - не позднее двадцати двух рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается:
1) в случае, когда среднедушевой доход семьи превышает установленный размер черты бедности;
2) безработным, не зарегистрированным в уполномоченных органах по вопросам занятости, и трудоспособным гражданам Республики Казахстан, письменно отказавшимся от участия в активных мерах содействия занятости, кроме инвалидов и лиц, в период их нахождения на стационарном лечении более одного месяца, учащихся, студентов, слушателей, курсантов и магистрантов очной формы обучения, а также граждан, занятых уходом за инвалидами I и II группы, лицами старше восьмидесяти лет, детьми в возрасте до семи лет;
3) безработным, без уважительных причин отказавшимся от предложенного уполномоченными органами трудоустройства, в том числе на социальное рабочее место или общественную работу, от профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации, самовольно прекратившим участие в таких работах и обучении.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.

7. Уәкiлеттi органның орналасқан жерi: 100200, Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан көшесі 7, "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi, телефон: 8 (71037) 21416, факс: 8 (71037) 21290, электронды поштаның мекен-жайы: enbek2011@mail.ru., ауылдық округтер әкiмдерiнiң мекен-жайлары осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген.
Жұмыс кестесi: демалыс күндерi (сенбі, жексенбі) және мереке күндерінен басқа, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен, күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі жөніндегі толық ақпарат "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің http://www.aktogay.kz, ғаламтор-ресурсында, уәкілетті органның, селолық округ әкімінің стенділерінде, ресми ақпарат көздерінде орналастырылады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы осы Регламенттің 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
уәкілетті органға - жеті жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округтің әкіміне - жиырма екі жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін кезекте күтудің ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең ұзақ шекті уақыты – 15 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартылады:
1) отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы белгіленген кедейлік шегінен асатын жағдайда;
2) мүгедектерді және стационарлық емделуде бір айдан астам уақыт кезеңінде болатын адамдарды, күндізгі оқу нысанында оқитын оқушыларды, студенттерді, тыңдаушыларды, курсанттар мен магистранттарды, сондай-ақ I және II топтардағы мүгедектерді, сексен жастан асқан адамдарды, жеті жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтарды қоспағанда, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелмеген жұмыссыздарға және жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысудан жазбаша түрде бас тартқан Қазақстан Республикасының еңбекке жарамды азаматтарына;
3) уәкілетті органдар ұсынған жұмысқа, оның ішінде әлеуметтік жұмыс орнына немесе қоғамдық жұмысқа орналастырудан, кәсіби даярлаудан, қайта даярлаудан, біліктілігін арттырудан дәлелсіз себептермен бас тартқан, осындай жұмыстарға қатысуды және оқуды өз бетінше тоқтатқан жұмыссыздарға.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер көзделмеген.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента поступления заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление с необходимыми документами в уполномоченный орган или акиму сельского округа;
2) уполномоченный орган или аким сельского округа проводит регистрацию заявления и передает документы в участковую комиссию;
3) участковая комиссия проводит обследование материального положения потребителя (его семьи), готовит акт обследования материального положения заявителя (семьи) (далее - акт обследования) и заключение о необходимости предоставления АСП потребителю или ее отсутствии (далее - заключение), передает заключение в уполномоченный орган или акиму сельского округа;
4) аким сельского округа передает документы потребителя и заключение в уполномоченный орган;
5) уполномоченный орган регистрирует документы, рассматривает и принимает решение о назначении АСП или об отказе в назначении, оформляет уведомление о назначении либо мотивированный ответ об отказе.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. Прием документов у акима сельского округа и у ответственного исполнителя уполномоченного органа осуществляется по адресам, указанным в пункте 7 настоящего Регламента.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе или у акима сельского округа потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление установленного образца с указанием реквизитов документа, удостоверяющего личность;
2) сведения о составе семьи, установленного образца;
3) сведения о полученных доходах членов семьи, установленного образца;
4) сведения о наличии личного подсобного хозяйства, установленного образца;
5) копия документа, подтверждающего регистрацию по месту жительства заявителя (членов семьи), либо адресная справка либо справка сельских и/или аульных акимов;
6) копия социального контракта в случае участия в активных мерах содействия занятости.
Право на получение адресной социальной помощи ежеквартально подтверждается представлением документов о доходах.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель уполномоченного органа (СФЕ 1);
2) заведующий сектором назначения и выплаты социальных пособий уполномоченного органа (далее - заведующий сектором уполномоченного органа) (СФЕ 2);

11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш түскен сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижелерін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы қажетті құжаттармен уәкілетті органға немесе селолық округ әкіміне өтініш береді;
2) уәкілетті орган немесе селолық округ әкімі өтінішті тіркейді және құжаттарды учаскелік комиссияға береді;
3) учаскелік комиссия тұтынушының (оның отбасының) материалдық жағдайын тексереді, өтініш берушінің (отбасының) материалдық жағдайы туралы акті (бұдан әрі - тексеру актісі) және тұтынушыға АӘК ұсыну қажеттілігі немесе оның қажет емес екендігі туралы қорытынды дайындайды (бұдан әрі - қорытынды), қорытындыны уәкілетті органға немесе селолық округ әкіміне береді;
4) селолық округ әкімі тұтынушының құжаттарын және қорытындыны уәкілетті органға береді;
5) уәкілетті орган құжаттарды тіркейді, АӘК тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қарастырады және қабылдайды, тағайындау туралы не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
12. Селолық округ әкімі мен уәкілетті органның жауапты орындаушысының құжаттарды қабылдауы осы Регламенттің 7-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда немесе селолық округ әкімінде тұтынушыға мемлекеттік қызметке тұтынушыны тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі және аты–жөні көрсетілген талон беріледі.
13. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін келесі құжаттарды ұсынады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың деректемелері көрсетілген белгіленген үлгідегі өтініш;
2) белгіленген үлгідегі отбасы құрамы туралы мәліметтер;
3) белгіленген үлгідегі отбасы мүшелері алған табыстары туралы мәліметтер;
4) белгіленген үлгідегі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы мәліметтер;
5) өтініш берушінің (отбасы мүшелерінің) тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжаттың көшірмесі не мекенжай анықтамасы не селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы;
6) жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқан жағдайда әлеуметтік келісімшарттың көшірмесі.
Атаулы әлеуметтік көмек алу құқығы тоқсан сайын табыс туралы құжаттарды берумен расталып отырады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның басшысы (1 ҚФБ);
2) уәкілетті органның әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау және төлеу секторының меңгерушісі (бұдан әрі - уәкілетті орган секторының меңгерушісі) (2 ҚФБ);

3) специалист сектора назначения и выплаты социальных пособий уполномоченного органа (далее - специалист сектора уполномоченного органа) (СФЕ 3);
4) участковая комиссия, созданная решением акима района (далее - участковая комиссия) (СФЕ 4);
5) аким сельского округа по месту жительства заявителя (СФЕ 5);
6) участковая комиссия, созданная решением акима сельского округа по местожительству заявителя (далее - участковая комиссия акима сельского округа) (СФЕ 6).
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.

3) уәкілетті органның әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау және төлеу секторының маманы (бұдан әрі – уәкілетті орган секторының маманы) (3 ҚФБ);
4) аудан әкімдігінің шешімімен құрылған учаскелік комиссия (бұдан әрі - учаскелік комиссия) (4 ҚФБ);
5) өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкімі (5 ҚФБ);
6) өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкімі шешімімен құрылған учаскелік комиссия (селолық округ әкімінің учаскелік комиссиясы) (6 ҚФБ).
15. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (ресімінің) орындалу мерзімі көрсетілген әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) дәйектілігі және өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.

16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
17. Должностные лица в ходе оказания государственных услуг несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в порядке, предусмотренном действующим законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
N
Наименование поселка, села, сельского округа
Адрес
N телефона
1
Актогай
Карагандинская область, Актогайский район, село Актогай, улица Бокейхана 11, государственное учреждение "Аппарат акима села Актогай"

16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі кезінде әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін схемалар осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
17. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметтерді көрсету барысындағы қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен көзделген тәртіпте жауапты болады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
N
Кент, село, селолық округ атауы
Мекенжайы
Телефон N
1
Ақтоғай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Бөкейхан көшесі 11, "Ақтоғай селосы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі

87103721044
2
Абай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Абай, улица Абая 8, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Абай"
87104123543
3
Айыртас
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Айыртас, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Айыртас"
87104152433
4
Жидебай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Жидебай, улица Жастар 1, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жидебай"
87103730074
5
Кежек
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кежек, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кежек"
87104129721
6
Караменде би
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Караменде би, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Караменде би"
87103730255
7
Кусак
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кусак, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кусак"
87105952225
8
Кызыларай
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Кызыларай, улица Сенкибай би 37, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызыларай"
87103724213
9
Карабулак
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Карабулак, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Карабулак"
87105952943
10
Нуркен
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Нуркен, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Нуркен"
87103723223
11
Ортадересин
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Ортадересин, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Ортадересин"
87103870240
12
Сарытерек
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Сарытерек, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Сарытерек"
87103730358
13
Сарышаган
Карагандинская область, Актогайский район, поселок Сарышаган, улица Абая 1, государственное учреждение "Аппарат акима поселка Сарышаган"
87103822253
14
Тасарал
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Тасарал, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Тасарал"

87103721044
2
Абай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Абай селолық округі, Абай көшесі 8, "Абай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104123543
3
Айыртас
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Айыртас селолық округі, "Айыртас селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104152433
4
Жидебай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Жидебай селолық округі, Жастар көшесі 1, "Жидебай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730074
5
Кежек
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Кежек селолық округі, "Кежек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87104129721
6
Қараменде би
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қараменде би селолық округі, "Қараменде би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730255
7
Қусақ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қусақ селолық округі, "Қусақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87105952225
8
Қызыларай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қызыларай селолық округі, Сеңкібай би көшесі 37, "Қызыларай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103724213
9
Қарабұлақ
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Қарабұлақ селолық округі, "Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87105952943
10
Нүркен
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Нүркен селолық округі, "Нүркен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103723223
11
Ортадересін
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Ортадересін селолық округі, "Ортадересін селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103870240
12
Сарытерек
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарытерек селолық округі, "Сарытерек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103730358
13
Сарышаған
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Сарышаған поселкесі, Абай көшесі 1, "Сарышаған поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103822253
14
Тасарал
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Тасарал селолық округі, "Тасарал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

87104126484
15
Торангалык
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Торангалык, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Торангалык"
87103870032
16
Шабанбай би
Карагандинская область, Актогайский район, сельский округ Шабанбай би, государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шабанбай би"
87103726218
17
Шашубай
Карагандинская область, Актогайский район, поселок Шашубай, улица Ж. Акбергенулы 16, государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шашубай"

87104126484
15
Тораңғалық
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Тораңғалық селолық округі, "Тораңғалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103870032
16
Шабанбай би
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шабанбай би селолық округі, "Шабанбай би селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
87103726218
17
Шашубай
Қарағанды облысы, Ақтоғай ауданы, Шашубай кенті, Ж. Ақбергенұлы көшесі 16, "Шашубай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

87103821257
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
СФЕ 1
Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 2
Заведующий сектором уполномоченного органа
СФЕ 3
Специалист уполномоченного органа
СФЕ 4
Участковая комиссия
1
Обращение потребителя по поводу назначения АСП
Принимает заявление со всеми необходимыми документами, регистрирует в журнале учета заявлений на назначение АСП, выдает потребителю заполненный отрывной талон с указанием даты приема документов, готовит проект поручения участковой комиссии для обследования материального положения семьи потребителя
Форма завершения
Выдача потребителю талона с указанием даты регистрации получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы
Срок исполнения
15 минут
2
Выдача поручения на проведение обследования материального положения семьи потребителя
Дает поручение участковой комиссии для проведения обследования материального положения семьи потребителя
Форма завершения
Письменное поручение на проведение обследования материального положения семьи потребителя
Сроки исполнения
1 рабочий день
3
Проведение обследования материального положения семьи потребителя
В соответствии с письменным поручением проводит обследование материального положения семьи потребителя
Форма завершения
Акт обследования и заключение о нуждаемости в назначении АСП
Сроки исполнения
3 рабочих дня
4
Передача документов специалисту сектора уполномоченного органа
Передает документы с актом обследования и заключением участковой комиссии
Форма завершения
Документы с актом обследования и заключением участковой комиссии, регистрация
Сроки исполнения
15 минут
5
Прием документов из участковой комиссии
Принимает документы с актом обследования и заключением участковой комиссии
Форма завершения
Документы с актом обследования и заключением участковой комиссии, регистрация
Сроки исполнения
15 минут
6
Процедура расчета и назначения АСП
На основании предоставленных документов и заключения участковой комиссии делает расчет назначения АСП и готовит проект решения о назначении или отказе в назначении АСП
Форма завершения
Макет личного дела потребителя АСП
Сроки исполнения
1 рабочий день
7
Процедура проверки документов
Проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, визирует проект решения и передает макет личного дела руководителю уполномоченного органа
Форма завершения
Завизированный макет личного дела потребителя АСП
Сроки исполнения
1 рабочий день
8
Принятие решения
Рассматривает и принимает решение о назначении или отказе в назначении АСП
Форма завершения
Личное дело потребителя АСП с утвержденным решением, подлежащим исполнению
Срок исполнения
15 мин
9
Процедура уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Уведомление потребителю услуги о назначении (либо мотивированный ответ об отказе) АСП
Форма завершения
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Сроки исполнения
1 рабочий день
Действия альтернативного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
СФЕ 1
Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 2
Заведующий сектором уполномоченного органа
СФЕ 3
Специалист уполномоченного органа
СФЕ 4
Аким сельского округа
СФЕ 5
Участковая комиссия акима сельского округа
1
Обращение по поводу назначения АСП
Принимает заявление со всеми необходимыми документами, регистрирует в журнале учета заявлений на назначение АСП, выдает потребителю заполненный отрывной талон с указанием даты приема документов
Форма завершения
Выдача потребителю талона с указанием даты регистрации государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы
Срок исполнения
15 минут
2
Выдача поручения на проведение обследования
Дает поручение участковой комиссии для обследования материального положения семьи потребителя
Форма завершения
Письменное поручение на проведение обследования материального положения семьи потребителя
Сроки исполнения
3 рабочих дня
3
Обследование материального положения семьи потребителя
В соответствии с поручением проводит обследование материального положения семьи потребителя
Форма завершения
Акт обследования и заключение о нуждаемости в назначении АСП
Сроки исполнения
5 рабочих дней
4
Передача оформленного макета дела потребителя специалисту сектора уполномоченного органа
Передает заявление со всеми необходимыми документами и заключением участковой комиссии в уполномоченный орган
Форма завершения
Регистрация в журнале учета заявлений на предоставление АСП
Сроки исполнения
15 рабочих дней с момента регистрации заявления
5
Прием документов от акима сельского округа
Принимает заявление со всеми необходимыми документами и заключением участковой комиссии и регистрирует в журнале учета заявлений на предоставление АСП
Форма завершения
Регистрация в журнале учета заявлений на предоставление АСП
Сроки исполнения
15 минут
6
Процедура расчета и назначения АСП
На основании предоставленных документов и заключения участковой комиссии делает расчет назначения АСП и готовит проект решения о назначении или отказе в назначении АСП
Форма завершения
Макет личного дела потребителя АСП
Сроки исполнения
4 рабочих дня
7
Процедура проверки документов
Проверяет полноту и правильность оформления представленных документов, визирует проект решения и передает макет личного дела руководителю уполномоченного органа
Форма завершения
Завизированный макет личного дела потребителя АСП
Сроки исполнения
1 рабочий день
8
Принятие решения
Принимает решение о назначении или отказе в назначении АСП
Форма завершения
Личное дело потребителя АСП с утвержденным решением, подлежащим исполнению
Срок исполнения
15 мин
9
Процедура уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Уведомление о назначении АСП (либо мотивированный ответ об отказе)
Форма завершения
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Сроки исполнения
1 рабочий день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
СФЕ 1
Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 2
Заведующий сектором уполномоченного органа
СФЕ 3
Специалист уполномоченного органа
СФЕ 4
Участковая комиссия
Действие N 2
Выдача поручения на проведение обследования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача регистрационного талона, подготовка проекта поручения для обследования
Действие N 3
Обследование материального положения семьи потребителя
Действие N 5
Прием документов с актом обследования и заключением участковой комиссии
Действие N 4
Передача документов из участковой комиссии специалисту уполномоченного органа
Действие N 8
Принятие решения о предоставлении государственной услуги (либо отказе в предоставлении услуги)
Действие N 7
Проверка полноты и правильности оформления документов, визирование проекта решения
Действие N 6
Расчет назначения АСП и подготовка проекта решения о назначении или отказе в назначении АСП
Действие N 9
Уведомление потребителя услуги о назначении АСП (либо мотивированный ответ об отказе)
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
СФЕ 1
Руководитель уполномоченного органа
СФЕ 2
Заведующий сектором уполномоченного органа
СФЕ 3
Специалист уполномоченного органа
СФЕ 5
Аким сельского округа
СФЕ 6
Участковая комиссия акима сельского округа
Действие N 8
Принятие решения о предоставлении государственной услуги (либо отказе в предоставлении услуги)
Действие N 7
Проверка полноты и правильности оформления документов, визирование проекта решения
Действие N 5
Прием документов от акима поселка, регистрация
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача регистрационного талона
Действие N 3
Обследование материального положения семьи потребителя
Действие N 6
Расчет назначения АСП и подготовка проекта решения о назначении или отказе в назначении АСП
Действие N 2
Выдача поручения участковой комиссии для обследования
Действие N 9
Уведомление о назначении АСП (либо мотивированный ответ об отказе)
Действие N 4
Передача заявления с документами в уполномоченный орган
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Схемы функционального взаимодействия.
Основной процесс оказания государственной услуги
Альтернативный процесс оказания государственной услуги

87103821257
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыстардың барыстары, ағындары) іс-әрекеті
Iс-әрекет N (жұмыстардың барыстары, ағындары)
1 ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
2 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
3 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор маманы
4 ҚФБ
Учаскелік комиссия
1
Тұтынушының АӘК тағайындау жөніндегі өтінімі
Барлық қажетті құжаттармен өтінішті қабылдайды, АӘК тағайындауға өтініштерді есепке алу журналына тіркейді, тұтынушыға құжаттардың қабылданған күні көрсетіліп толтырылған жыртпалы талон береді, тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізу үшін учаскелік комиссияға тапсырма жобасын дайындайды
Аяқтау нысаны
Тұтынушыға мемлекеттік қызметке тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты–жөні көрсетілген талон беру
Орындау мерзімі
15 минут
2
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізуге тапсырма беру
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізу үшін учаскелік комиссияға тапсырма береді
Аяқтау нысаны
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізуге жазбаша тапсырма
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
3
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізу
Жазбаша тапсырмаға сәйкес тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізеді
Аяқтау нысаны
Тексеру актісі және АӘК тағайындауға мұқтаждығы жөнінде қорытынды
Орындау мерзімі
3 жұмыс күні
4
Уәкілетті орган секторының маманына құжаттарды береді
Учаскелік комиссияның тексеру актісімен және қорытындысымен құжаттарды тапсырады
Аяқтау нысаны
Учаскелік комиссияның тексеру актісі және қорытындысымен құжаттар, тіркеу
Орындау мерзімі
15 минут
5
Учаскелік комиссиядан құжаттарды қабылдау
Учаскелік комиссияның тексеру актісі және қорытындысымен құжаттарды қабылдайды
Аяқтау нысаны
Учаскелік комиссияның тексеру актісімен және қорытындысымен құжаттар, тіркеу
Орындау мерзімі
15 минут
6
АӘК есептеу және тағайындау рәсімі
Учаскелік комиссияның ұсынған құжаттары және қорытындысы негізінде АӘК тағайындау есебін жасайды және АӘК тағайындау және тағайындаудан бас тарту туралы шешімнің жобасын дайындайды
Аяқтау нысаны
АӘК тұтынушының жеке ісінің макеті
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
7
Құжаттарды тексеру рәсімі
Ұсынылған құжаттарды ресімдеуде толықтығын және дұрыстығын тексереді, шешімнің жобасына бұрыштама қояды және жеке іс макетін уәкілетті органның басшысына береді
Аяқтау нысаны
Бұрыштама қойылған АӘК тұтынушының жеке ісінің макеті
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
8
Шешім қабылдау
АӘК тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қарайды және қабылдайды
Аяқтау нысаны
Орындалуға тиісті бекітілген шешіммен АӘК тұтынушының жеке ісі
Орындау мерзімі
15 минут
9
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімі
Қызметті тұтынушыға АӘК тағайындау туралы хабарлама (не бас тарту туралы дәлелді жауап)
Аяқтау нысаны
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
Баламалы үдерістің (жұмыстардың барыстары, ағындары) іс-әрекеті
Әрекет N (жұмыстардың барыстары, ағындары)
1 ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
2 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
3 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор маманы
4 ҚФБ
Селолық округ әкімі
5 ҚФБ
Селолық округ әкімінің учаскелік комиссиясы
1
АӘК тағайындау жөнінде өтінім
Барлық қажетті құжаттармен өтінішті қабылдайды, АӘК тағайындауға өтініштерді есепке алу журналына тіркейді, тұтынушыға құжаттардың қабылданған күні көрсетіліп толтырылған жыртпалы талон береді
Аяқтау нысаны
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беру
Орындау мерзімі
15 минут
2
Тексеріс жүргізуге тапсырма беру
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайын тексеру үшін учаскелік комиссияға тапсырма береді
Аяқтау нысаны
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізуге жазбаша тапсырма
Орындау мерзімі
3 жұмыс күні
3
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайын тексеру
Тапсырмаға сәйкес тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс жүргізеді
Аяқтау нысаны
Тексеру актісі және АӘК тағайындауға мұқтаждығы жөнінде қорытынды
Орындау мерзімі
5 жұмыс күні
4
Уәкілетті орган секторының маманына тұтынушының рәсімделген ісінің макетін беру
Барлық қажетті құжаттармен өтінішті және учаскелік комиссияның қорытындысын уәкілетті органға тапсырады
Аяқтау нысаны
АӘК ұсынуға өтініштерді есепке алу журналына тіркеу
Орындау мерзімі
Өтініш тіркелген сәттен бастап 15 жұмыс күн
5
Селолық округ әкімінен құжаттар қабылдау
Барлық қажетті құжаттармен өтініш пен учаскелік комиссияның қорытындысын қабылдайды және АӘК тағайындауға өтініштерді есепке алу журналына тіркейді
Аяқтау нысаны
АӘК ұсынуға өтініштерді есепке алу журналына тіркеу
Орындау мерзімі
15 минут
6
АӘК тағайындау және есептеу рәсімі
Ұсынылған құжаттар және учаскелік комиссияның қорытындысы негізінде АӘК тағайындау есебін жасайды және АӘК тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімнің жобасын дайындайды
Аяқтау нысаны
АӘК тұтынушының жеке ісінің макеті
Орындау мерзімі
4 жұмыс күні
7
Құжаттарды тексеру рәсімі
Ұсынылған құжаттарды ресімдеуде толықтығын және дұрыстығын тексереді, шешімнің жобасына бұрыштама қояды және жеке іс макетін уәкілетті органның басшысына береді
Аяқтау нысаны
Бұрыштама қойылған АӘК тұтынушының жеке ісінің макеті
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
8
Шешім қабылдау
АӘК тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қабылдайды
Аяқтау нысаны
Орындалуға тиісті бекітілген шешіммен АӘК тұтынушының жеке ісі
Орындау мерзімі
15 минут
9
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімі
АӘК тағайындау туралы хабарлама (бас тарту туралы дәлелді жауап)
Аяқтау нысаны
Хабарлама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1 ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
2 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
3 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор маманы
4 ҚФБ
Учаскелік комиссия
N 2 іс-әрекет
Тексеріс жүргізуге тапсырма беру
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, тіркеу талонын беру, тексеріс үшін тапсырма жобасын дайындау
N 3 іс-әрекет
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс
N 5 іс-әрекет
Учаскелік комиссияның тексеру актісі және қорытындысымен бірге құжаттарды қабылдау
N 4 іс-әрекет
Учаскелік комиссиядан уәкілетті органның маманына құжаттарды беру
N 8 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті ұсыну (немесе қызметті ұсынудан бас тарту) туралы шешім қабылдау
N 7 іс-әрекет
Құжаттарды ресімдеуде толықтығын және дұрыстығын тексеру, шешім жобасына қол қою
N 6 іс-әрекет
АӘК тағайындау есебі және АӘК тағайындауға немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімнің жобасын дайындау
N 9 іс-әрекет
Қызметті тұтынушыны АӘК тағайындау туралы хабарлама (не бас тарту туралы дәлелді жауап)
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
1 ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
2 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор меңгерушісі
3 ҚФБ
Уәкілетті органның сектор маманы
5 ҚФБ
Селолық округ әкімі
6 ҚФБ
Селолық округ әкімінің учаскелік комиссиясы
N 8 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті ұсыну (немесе қызметті ұсынудан бас тарту) туралы шешім қабылдау
N 7 іс-әрекет
Құжаттарды ресімдеуде толықтығын және дұрыстығын тексеру, шешім жобасына бұрыштама қою
N 5 іс-әрекет
Кент әкімінен құжаттарды қабылдау, тіркеу
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, тіркелу талонын беру
N 3 іс-әрекет
Тұтынушының отбасы материалдық жағдайына тексеріс
N 6 іс-әрекет
АӘК тағайындау есебі және АӘК тағайындауға немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешімнің жобасын дайындау
N 2 іс-әрекет
Тексеріс жүргізу үшін учаскелік комиссияға тапсырма беру
N 9 іс-әрекет
АӘК тағайындау туралы хабарлама (не бас тарту туралы дәлелді жауап)
N 4 іс-әрекет
Өтінішті құжаттармен бірге уәкілетті органға береді
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Функционалдық өзара іс-қимылының схемалары
Мемлекеттік қызмет көрсетудің негізгі үдерісі
Мемлекеттік қызмет көрсетудің баламалы үдерісі