Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 28 января 2013 года N 02/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2013 года N 2218. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14 мая 2013 года N 18/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14.05.2013 N 18/05 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах";
2) регламент государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей";
3) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
4) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Такирову Шолпан Райкановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/12
Регламент государственной услуги
"Прием документов для предоставления бесплатного подвоза
к общеобразовательным организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте оказания государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах" (далее – Регламент) используются следующие понятия:

Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 02/12 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда N 2218 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 мамырдағы N 18/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 14.05.2013 N 18/05 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Шолпан Райқанқызы Такироваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/12 қаулысымен
бекітілген
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде тұратын
балаларды жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне керi
тегiн тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:

1) ответственный исполнитель – специалист аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа;
2) получатель государственной услуги – физическое лицо;
3) уполномоченный орган – аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии со статей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - стандарт).
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании пункта 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и подпункта 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1256 "Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования".
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой на бумажном носителе согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок, согласно приложению 6 к стандарту.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
10. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта.

1) жауапты орындаушы – кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының маманы;
2) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
3) уәкілетті орган – кент, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент Қазақстан Республикасы "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" N 1119 қаулысына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет мекенжайы осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген уәкілетті органмен көрсетіледі.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бап 5-тармағының және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 21 желтоқсандағы "Бiлiм беру ұйымдары желiсiнiң кепiлдiк берiлген мемлекеттiк нормативiн бекiту туралы" N 1256 қаулысының 2-тармақ 2) тармақшасының негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi аяқтау нәтижесi стандартқа 2-қосымшаға сәйкес бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетудi ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Анықтама беру туралы мәлiмет стандартқа 6-қосымшаға сәйкес анықтаманы есепке алу кiтабында тiркеледi.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн жүгiну 5 жұмыс күнiн құрайды;
2) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (тiркеу кезiнде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берушi жүгiнген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызмет оқу жылы бойы көрсетiледi:
1) белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттiк қызметтi алушының стандарттың 11-тармағында көрсетiлген құжаттарды толық тапсырмауы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негiз болады.

12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в уполномоченный орган и подает заявление;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству уполномоченного органа, который определяет ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания услуги, подготавливает справку либо мотивированный ответ об отказе;
4) сотрудник канцелярии уполномоченного органа выдает получателю государственной услуги справку, либо мотивированный ответ об отказе.
4. Описание порядка действий (взаимодействий) в процессе
оказания государственной услуги
13. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста выдавшего расписку, с указанием даты получения услуги.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность лиц оказывающих
государственные услуги
17. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Адреса уполномоченных органов
N
Наименование учреждения
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес расположения
Бухар-Жырауский район
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Ботакаринского поселкового округа Бухар-Жырауского района"
п. Ботакара

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушыдан өтініш алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға жүгінеді және өтініш береді;
2) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері құжаттарды тіркейді және жауапты орындаушыны айқындайтын уәкiлеттi орган басшылығының қарауына ұсынады;
3) жауапты орындаушыдан түскен құжаттарды тексереді, қызмет көрсету нәтижесін ресiмдейдi, анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды;
4) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты мемлекеттік қызметті алушыға береді.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсету үдерісінде іс-әрекеттер
(өзара іс-қимылдар) тәртібінің сипаттамасы
13. Мемлекеттiк қызмет алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 5-қосымшасына сәйкес өтiнiштi алу мерзімі мен нөмiрi, құжаттарды қабылдап алған маманның тегi, аты, әкесiнiң аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат берiледi.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері;
2) уәкілетті органның басшылығы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
15. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер реттілігінің және өзара элементтесуінің мәтінді кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін схемалар осы Регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызметті көрсетуді Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде іске асыруға жауапты болады.
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балалар ы жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың мекенжайлары
N
Әкімдіктің толық атауы
Елді мекеннің атауы
Байланыс телефоны
Орналасқан мекенжайы
1
2
3
4
5
Бұқар жырау ауданы
1
"Бұқар жырау ауданы Ботақара кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ботақара к.
Ботақара ст.

8 (72154) 21690
100400, п. Ботакара, ул. Абылайхана, 38/а
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Кушокинского поселкового округа Бухар-Жырауского района"
п. Кушокы
с. Майозек
8 (72154) 32338
100413, п. Кушокы, ул. Искадера-5
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселкового округа имени Габидена Мустафина Бухар-Жырауского района"
п. им. Габидена Мустафина
ст. Нуринск
8 (72138) 31101
100413, п. Габидена Мустафина, ул. Корниенко, 17
akimatmustafina@mail.ru
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Доскейского аульного округа Бухар-Жырауского района"
отд. Трудовое
8 (72154) 24576
100408, а. Доскей, ул. Доскея, 34
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Акоринского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Акоре
8 (72154) 52377
100402, с. Акоре, ул. Целиная, 1
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Актобинского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Актобе
с. Интумак
отд. Есарбулак
8 (72154) 30247
100425, с. Актобе, ул. Центральная, 1/1
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Умуткерского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Умуткер
с. Торткол
с. Ульга
8 (72154) 51897
100420, с. Умуткер, ул. Центральная, 7
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Березняковского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Березняки
отд. Саратовка
отд. Тасаул
8 (72154) 35599
100430, с. Березняки, ул. Центральная, 4
bereznyaki_akimat@mail.ru
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Ботакаринского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Ботакара
8 (72154) 27710
100405, с. Ботакара, ул. Горького, 10
guaabotakara@mail.ru
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Бухаржырауского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Бухар-Жырау
с. Семизбуга
с. Шалкар
8 (72154) 52104
100406, с. Бухар-Жырау, ул. Центральная, 9
11
Государственное учреждение "Аппарат Акима Гагаринского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Гагаринское
отд. Садовое
8 (72154) 50222
100431, с. Гагарина, ул. Октябрьская, 9
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Корнеевка
с. Акжар
с. Алгабас
8 (72154) 51703
100412, с. Корнеевка, ул. Целинная, 11
korneevka_akimat@mail.ru
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубовского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Дубовка
с. Алабас
с. Новостройка
8 (72154) 36178
101204, с. Дубовка, ул. Юбилейная, 37
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Молодецкого сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Молодецкое
8 (72154) 51171
100427, с. Молодецкое, ул. Аманкелды
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Кокпекты
с. Байкадам
с. Сартобе

8 (72154) 21690
100400, Ботақара к., Абылайхан к-сі, 38/а
2
"Бұқар-Жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қушоқы к.
Майөзек а.
8 (72154) 32338
100413, Қушоқы к., Искандер к-сі, 5
3
"Бұқар жырау ауданы Ғ. Мұстафин атындағы кент округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ғ. Мұстафин атындағы к.
Ғ. Мұстафин ст.
Нұра а.
8 (72138) 31101
100413, Ғ. Мұстафин кенті, Корниенко к-сі, 17
akimat mustafina@mail.ru
4
"Бұқар Жырау ауданы Доскей ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Трудовое бөл.
8 (72154) 24576
100408, Доскей а. Доскей к-сі, 34
5
"Бұқар Жырау ауданы Ақөре ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақөре а.
8 (72154) 52377
100402, Ақөре а. Целинная к-сі, 1
6
"Бұқар Жырау ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе а.
Ынтымақ а.
Есарбұлақ бөл.
8 (72154) 30247
100425, Ақтөбе а., Центральная к-сі, 1/l
7
"Бұқар Жырау ауданы Үміткер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үміткер а.
Төрткөл а.
Ұлга а.
8 (72154) 51897
100420, Үміткер а., Центральная к-сі, 7
8
"Бұқар Жырау ауданы Березняк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Березняк а.
Саратовка бөл.
Тасауыл бөл.
8 (72154) 35599
100430, Березняк а. Центральная к-сі, 4bereznyaki_akimat@mail.ru
9
"Бұқар Жырау ауданы Ботақара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ботақара а.
8 (72154) 27710
100405, Ботақара а., Горький к-сі, 10
guaabotakara@mail.ru
10
"Бұқар Жырау ауданы Бұқар Жырау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бұқар-Жырау а.
Семізбұға а.
Шалқар а.
8 (72154) 52104
100406, Бұқар-Жырау а., Центральная к-сі, 9
11
"Бұқар Жырау ауданы Гагарин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Гагаринское а.
Садовое бөл.
8 (72154) 50222
100431, Гагарин а., Октябрьская к-сі, 9
12
"Бұқар-Жырау ауданы Керней ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Корнеевка а.
Ақжар а.
Алғабас а.
8 (72154) 51703
100412, Корнеевка а., Целинная к-сі, 11
korneevka_akimat@mail.ru
13
"Бұқар Жырау ауданы Дубов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Дубовка а.
Алабас а.
Новостройка а.
8 (72154) 36178
101204, Дубовка а., Юбилейная к-сі, 37
14
"Бұқар Жырау ауданы Молодецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Молодецк а.
8 (72154) 51171
100427, Молодецк а., Аманкелді к-сі
15
"Бұқар Жырау ауданы Көкпекті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көкпекті а.
Байқадам а.
Сарытөбе а.

8 (72154) 52500
100401, с. Кокпекты, ул. Торговая, 1
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Тогузкудукского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Тогызкудук
с. Тасшокы
8 (72154) 52715
100419, с. Тогызкудук, ул. Механическая, 7
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Каражарского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Каражар
с. Асыл
с. Волховское
с. Геологическое
8 (72154) 33787
100426, с. Каражар, ул. Зеленая, 1
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Каракудук
8 (72154) 53952
100410, с. Каракудук, ул. Набережная, 43/а
karakuduk_gu@mail.ru
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Самаркандского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Самарканд
с. Тегизжол
с. Чкаловой
8 (72154) 33469
100434, с. Самарканд, ул. Ленинская, 30
samarkand_akimat@mail.ru
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с.Новоузенка
с. Сиван,
станция Тегизжол
8 (72154) 39281
100424, с. Новоузенка, ул. Тбилисская, 28
novouzenka_so@mail.ru
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Петровка,
с. Жанакала,
с. Жастлек
8 (72154) 20500
100415, с. Петровка, ул. Школьная
22
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Баймырза Бухар-Жырауского района"
ст. Астаховка
8 (72154) 50100
с. Баймырза, ул. Фабричная, 3
akimat_leila@mail.ru
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Шешенкаринского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Уштау,
ст. Ашысу
8 (72154) 28648
100432, с. Шешенкара
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбелского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Акбел,
с. Алабас,
с. Курама
8 (72154) 52823
100401, с. Акбел, ул. Юбилейная, 9
akbel@mail.ru
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Ростовского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Ростовка,
с. Красная Нива,
с. Кызылжар
8 (72154) 37350
100433, с. Ростовка, ул. Советская, 12/а
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Центрального сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Центральное
с. Андрейниковка
8 (72154) 50261
100435, с. Центральное, ул. Советская, 10
tsipa1109@mail.ru
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Суыксуского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Суыксу
8 (72132) 31211
100418, с. Суыксу, ул. Школьная
28
Государственное учреждение "Аппарат акима Туздинского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Тузда,
с. Старая Тузда,
с. 1 Мая
8 (72154) 34787
100414, с. Тузда, ул. Гагарина
29
ГУ "Аппарат акима Уштобинского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Уштобе,
с. Заречное,
с. Курылыс,
с. Сокурское

8 (72154) 52500
100401, Көкпекті а., Торговая к-сі, 1
16
"Бұқар Жырау ауданы Тоғызқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тоғызқұдық а.
Тасшоқы а.
8 (72154) 52715
100419, Тоғызқұдық а., Механическая к-сі, 7
17
"Бұқар Жырау ауданы Қаражар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қаражар а.
Асыл а.
Волховское а.
Геологическое а.
8 (72154) 33787
100426, Қаражар а., Зеленая к-сі, 1
18
"Бұқар Жырау ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарақұдық а.
8 (72154) 53952
100410, Қарақұдық а., Набережная к-сі, 43/а
karakuduk_gu@mail.ru
19
"Бұқар Жырау ауданы Самарқан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Самарқанд а.
Тегізжол а.
Чкалов а.
8 (72154) 33469
100434, Самарқан а., Ленинская к-сі, 30samarkand_akimat@mail.ru
20
"Бұқар Жырау ауданы Новоузенко ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Новоузенка а.
Сиван а.
Тегізжол ст.
8 (72154) 39281
100424, Новоузенка а., Тбилисская к-сі, 28
novouzenka_so@mail.ru
21
Бұқар Жырау ауданы Петров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Петров а.
Жаңақала бөл.
Жастілек бөл.
8 (72154) 20500
100415, Петровка а., Школьная к-сі
22
"Бұқар Жырау ауданы Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Астахов ст.
8 (72154) 50100
100432, Баймырза а., Фабричная к-сі, 3
akimat_leila@mail.ru
23
"Бұқар Жырау ауданы Шешенқара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үштау ст.
Ашысу а.
8 (72154) 28648
100432, Шешенқара а.
24
"Бұқар Жырау ауданы Ақбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақбел а.
Алабас а.
Құрама а.
8 (72154) 52823
100401, Ақбел а., Юбилейная к-сі, 9
akbel@mail.ru
25
"Бұқар Жырау ауданы Ростов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ростов а.
Красная Нива а.
Қызылжар а.
8 (72154) 37350
100433, Ростов а., Советская к-сі, 12/а
26
"Бұқар Жырау ауданы Центральный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Центральное а.
Андрейниковка а.
8 (72154) 50261
100435, Центральное а., Советская к-сі, 10
tsipa1109@mail.ru
27
"Бұқар Жырау ауданы Суықсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Суықсу а.
8 (72132) 31211
100418, Суықсу а., Школьная к-сі
28
"Бұқар Жырау ауданы Тұзды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тұзды а.
Ескі Тұзды а.
Бірінші Май а.
8 (72154) 34787
100414, Тұзды а., Гагарин к-сі
29
"Бұқар Жырау ауданы Үштөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үштөбе а.
Заречное а.
Құрылыс а.
Сокурское а.

8 (72154) 53444
100422, с. Уштобе, ул. Ленинградская, 30
30
Государственное учреждение "Аппарат акима Белагашского сельского округа Бухар-Жырауского района"
с. Белагаш,
отделение Аюлы
8 (72154) 21121, 25273
100404, с. Белагаш, ул. Школьная, 9
Примечание: с. - село
п. - поселок
ст. - станция
отд. - отделение
ул. - улица
Приложение 2
к регламенту оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Текстовое табличное описание последовательности и
взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием
срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного ответа об отказе
Регистрация справки или мотивированного ответа об отказе
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Предоставление руководству уполномоченного органа
Направление ответственному исполнителю
Направление для регистрации справки или мотивированного ответа об отказе
Выдача получателю государственной услуги результата оказания государственной услуги
Сроки исполнение
30 минут
1 рабочий день
3 рабочих дня
1 рабочий день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс – в случае обеспечения бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательным организациям и обратно домой
Основной процесс (ход, поток работ)
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение документов
5. Рассмотрение документов и подготовка справки
7. Регистрация справки
2. Предоставление руководству уполномоченного органа
4. Направление ответственному исполнителю
6. Направление на регистрацию
8. Выдача получателю государственной услуги результата оказания государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс – в случае отказа в обеспечении бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательным организациям и обратно домой
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа

8 (72154) 53444
100422, Үштөбе а., Ленинградс кая к-сі, 30
30
"Бұқар Жырау ауданы Белағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Белағаш а.
Аюлы бөл.
8 (72154) 21121 25273
100404, Белағаш а., Школьная к-сі, 9
Ескерту: к. - кенті
а. - ауыл
бөл. - бөлімшесі
ст. - станциясы
к-сі - көшесі
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балаларды жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете
отырып, әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер реттілігі және
өзара әрекеттесуінің мәтінді кестелік сипаттамасы
1 кесте. ҚФБ іс-әрекеттер сипаттамасы.
Негізгі үдерістің іс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Іс-қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) N
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Іс-қимылдардың (үдерістің, операция, рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау және анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімшілік шешiм)
Уәкілетті органның басшылығына ұсыну
Жауапты орындаушыға жіберу
Анықтаманы немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеуге жолдау
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызметті алушыға беру
Орындалу мерзімдері
30 минут
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
2 кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге кері тегін тасымалдау қамтамасыз етілген жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау
5. Құжаттарды қарау және анықтаманы дайындау
7. Анықтаманы тіркеу
2. Уәкілетті органның басшылығына ұсыну
4. Жауапты орындаушыға беру
6. Тіркеуге жолдау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызметті алушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге кері тегiн тасымалдау қамтамасыз етілуден бас тартылған жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыстар ағыны)
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті орган кеңсесінің қызметкері

1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение документов
5. Рассмотрение документов и подготовка мотивированного ответа об отказе
7. Регистрация мотивированного ответа об отказе
2. Предоставление руководству уполномоченного органа
4. Направление ответственному исполнителю
6. Направление на регистрацию
8. Выдача получателю государственной услуги результата оказания государственной услуги
Приложение 3
к регламенту оказания государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/12
Регламент государственной услуги
"Оформление документов на социальное обеспечение сирот,
детей, оставшихся без попечения родителей"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" (далее – Регламент) используются следующие основные понятия:
1) структурно-функциональные единицы (СФЕ) - ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
2) получатель государственной услуги - физическое лицо;
3) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения
2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" (далее - уполномоченный орган), (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту).
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга осуществляется на основании статей 124-125 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года "О браке (супружестве) и семье", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - стандарт).
5. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей (далее – справка) согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.

1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарау
5. Құжаттарды қарау және бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
7. Бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
2. Уәкілетті органның басшылығына ұсыну
4. Жауапты орындаушыға жіберу
6. Тіркеуге жолдау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызметті алушыға беру
"Шалғайдағы ауылдық елдi мекендерде
тұратын балаларды жалпы бiлiм беру
ұйымдарына және үйлерiне керi тегiн
тасымалдауды ұсыну үшiн құжаттар қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік
іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызбалар
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/12 қаулысымен
бекітілген
"Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы "Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу" (бұдан әрi - Регламент) мемлекеттiк қызмет регламентiнде келесiдей негiзгi ұғымдар пайдаланылады.
1) құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (ҚФБ) - уәкiлеттi органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттiк органдардың құрылымдық бөлiмшелерi, мемлекеттiк органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың қосалқы жүйелерi;
2) мемлекеттiк қызметтi алушы – жеке тұлға;
3) уәкiлеттi орган – "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттiк қызмет "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) (байланыс мәлiметтерi осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген) көрсетiледi.
3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет "Неке (ерлi-зайыптылық) және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексiнiң 124-125-баптарының, "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негiзiнде жүзеге асырылады (әрі қарай – стандарт).
5. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi стандартқа 2-қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгiлеу туралы анықтама (бұдан әрi – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелдi жауабын ұсыну болып табылады.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пунктах 910 настоящего регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 20 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. Государственная услуга предоставляется при обращении в уполномоченный орган:
1) в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получателю необходимо представить следующие документы в уполномоченный орган:
1) заявление физического лица на имя начальника уполномоченного органа о своем желании быть опекуном (попечителем), которое оформляется в произвольной форме;
2) согласие супруга (-и), нотариально заверенное, если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), состоит в браке;
3) оригинал и копию удостоверения личности получателя государственной услуги и супруга (-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке;
4) медицинское заключение о состоянии здоровья лица, желающего стать опекуном (попечителем), и супруга (-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке согласно приложению 3 к стандарту;
5) нотариально заверенную справку, если получатель государственной услуги не состоит в браке;
6) автобиографию получателя государственной услуги, оформленную в произвольной форме;
7) характеристику получателя государственной услуги, выданную с места работы;
8) справку с места работы;
9) справку о заработной плате;
10) справку с места жительства;
11) свидетельство о заключении брака (если состоит в браке);
12) справку об отсутствии судимости получателя государственной услуги и его супруга (-и).
После представления данных документов проводится обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, по итогам которого готовится акт.

3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 910-тармақтарында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтiзбелiк отыз күндi (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттiк қызметтi алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызмет уәкiлеттi органға жүгiнген кезде:
1) демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, белгiленген жұмыс кестесiне сәйкес, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн көрсетiледi;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсетусiз кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi iс-әрекет
(өзара әрекет) тәртiбiн сипаттау
9. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы уәкiлеттi органға мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) жеке тұлғаның уәкiлеттi орган бастығының атына өзiнiң қорғаншы (қамқоршы) болуға ниетi туралы өтiнiшi еркiн нысанда ресiмделедi;
2) егер қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет бiлдiрген адам некеде тұрған болса, жұбайының (зайыбының) нотариалды расталған келiсiмi;
3) егер қорғаншы (қамқоршы), тәрбиешi болуға ниет бiлдiрген адам некеде тұрған болса, мемлекеттiк қызметтi алушының және жұбайының (зайыбының) жеке куәлiгiнiң түпнұсқасы мен көшiрмесi;
4) стандартқа 3-қосымшаға сәйкес қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет бiлдiрген адамның және некеде тұрған жағдайда, жұбайының (зайыбының) денсаулық жағдайы туралы медициналық қорытынды;
5) егер мемлекеттiк қызметтi алушы некеде тұрмаған болса, нотариалды расталған анықтама;
6) мемлекеттiк қызметтi алушының өмiрбаяны еркiн нысанда ресiмделедi;
7) мемлекеттiк қызметтi алушыға жұмыс орнынан берiлген мiнездеме;
8) жұмыс орнынан анықтама;
9) жалақысы туралы анықтама;
10) тұрғылықты жерiнен анықтама;
11) некеде тұратыны туралы куәлiк (некеде тұрған болса);
12) мемлекеттiк қызметтi алушының және оның жұбайының (зайыбының) сотталмағаны туралы анықтама.
Аталған құжаттарды тапсырғаннан кейiн баланы тәрбиелеуге үмiткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексерiп-қарау жүргiзiледi, оның қорытындысы бойынша акт дайындалады.

10. На каждого ребенка, передаваемого под опеку (попечительство), лицо, желающее оформить опеку (попечительство), представляет следующие документы:
1) согласие ребенка, заверенное администрацией школы (если ребенок старше 10 лет);
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) медицинскую справку о состоянии здоровья ребенка и выписку из истории развития ребенка;
4) документы о родителях (копия свидетельства о смерти, приговор или решение суда, справка о болезни или розыске родителей, справка по форме N 4, в случае рождения ребенка вне брака);
5) справку с места учебы ребенка;
6) пенсионную книжку на детей, получающих пенсию, копию решения суда о взыскании алиментов;
7) сведения о братьях и сестрах и их местонахождении;
8) документы о наличии или отсутствии жилья у ребенка.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники возвращаются получателю государственной услуги.
11. При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
12. Справка выдается при личном обращении получателя государственной услуги.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, уполномоченный орган осуществляет хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.
13. Уполномоченным органом будет отказано в приеме документов:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пунктах 910 настоящего Регламента;
2) выявления недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о предоставлении услуги.
14. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) аким Бухар-Жырауского района;
2) руководство уполномоченного органа;
3) специалист уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
17. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Контактные данные уполномоченного органа по оказанию
государственной услуги "Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей"
Наименование уполномоченного органа
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
1
2
3
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района"

10. Қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) берiлетiн әр бала үшiн қорғаншылық (қамқоршылық) ресiмдеуге ниет бiлдiрген адам мынадай құжаттарды ұсынады:
1) мектеп әкiмшiлiгi растаған баланың келiсiмi (егер бала 10 жастан асса);
2) баланың туу туралы куәлiгi;
3) баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтама және баланың даму тарихынан үзiндi;
4) ата-анасы туралы құжаттар (қайтыс болуы туралы куәлiктiң көшiрмесi, сот үкiмi немесе шешiмi, ата-анасының ауруы немесе iздестiрiлуi туралы анықтама, бала некеде тумаған жағдайда N 4 нысандағы анықтама);
5) баланың бiлiм алу орнынан анықтама;
6) зейнетақы алатын балаларға зейнетақы кiтапшасы, алименттердi өндiрiп алу туралы сот шешiмiнiң көшiрмесi;
7) аға-iнiлерi мен апа-қарындастары және олардың орналасқан жерлерi туралы анықтама;
8) тұрғын үйiнiң бар немесе жоқ екендiгi туралы құжаттар.
Салыстырып тексеру үшiн құжаттардың түпнұсқалары көшiрмелерiмен қоса берiледi, кейiн құжаттардың түпнұсқалары мемлекеттiк қызметтi алушыға қайтарылады.
11. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттiк қызметтi алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат берiледi, онда мемлекеттiк қызметтi алатын күнi көрсетiледi.
12. Анықтама мемлекеттiк қызметтi алушының жеке қатысуымен берiледi.
Егер мемлекеттiк қызметтi алушы құжаттарды алуға мерзiмiнде бармаған жағдайларда уәкiлеттi орган дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екi ай сақталуын жүзеге асырады.
13. Уәкiлеттi орган:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 910-тармағында көрсетiлген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған;
2) қызмет көрсету үшiн шешiм қабылдау үшiн қажеттi құжаттарда жалған немесе бұрмаланған мәлiметтер анықталған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
14. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде келесiдей құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) қатысады:
1) Бұқар жырау ауданының әкiмi;
2) уәкiлеттi органның басшылығы;
3) уәкiлеттi органның маманы.
15. Әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттiң орындау мерзiмi көрсетiлiп әрбiр әкiмшiлiк әрекеттерiнiң реттiлiгi мен өзара әрекетiн мәтiндiк кестелiк сипаттау осы Регламентке 2-қосымшада келтірiлген.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде ҚФБ және әкiмшiлiк әрекеттерiнiң логикалық реттiлiгi арасындағы өзара байланысын көрсететiн сызба осы Регламентке 3-қосымшада келтірiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге уәкiлеттi органның басшысы (бұдан әрi – лауазымды тұлға) жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтiң белгiленген мерзiмде Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес көрсетiлу сапасына және оны iске асыруға жауапты болады.
"Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентіне
1-қосымша
"Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызметін көрсету бойынша уәкілетті
органның байланыс мәліметтері
Уәкілетті органның атауы
Орналасқан жері, мекенжайы, электронды мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
3
"Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі

100400, Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 60 А
8 (72154) 21143, 21311
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Текстовое табличное описание последовательности и
взаимодействия административных действий каждой СФЕ с указанием
срока выполнения каждого административного действия
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование СФЕ
Специалист уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Аким Бухар-Жырауского района
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного отказа
Подписание справки
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение специалисту
Передача мотивированного отказа или справки на подписание руководству
Передача справки в уполномоченный орган
Выдача справки получателю государственной услуги
Внесение справки акиму района на подпись
Сроки исполнение
20 минут
20 минут
28 календарных дней
1 календарный день
1 календарный день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Аким Бухар-Жырауского района
Специалист уполномоченного органа
1. Прием и регистрация документов
3. Рассмотрение документов
5. Рассмотрение документов и подготовка справки или мотивированного отказа
8. Подписание справки
10. Выдача справки получателю государственной услуги
2. Предоставление руководству уполномоченного органа
4. Наложение резолюции, передача документов на исполнение специалисту
6. Передача мотивированного отказа или справки на подписание руководству
9. Передача справки в уполномоченный орган
7. Внесение справки акиму района на подпись
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей, оставшихся
без попечения родителей"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/12
Регламент государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации образования
независимо от ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального, основного
среднего, общего среднего образования"

100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі, 60 А
8 (72154) 2-11-43, 213-11
"Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете
отырып әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер реттілігінің және
өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің әрекеттері (жұмыстың барысы, ағыны)
Әрекет N (жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның маманы
Бұқар жырау ауданының әкімі
Уәкілетті органның маманы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру
Құжаттарды қарастыру және анықтаманы не дәлелді бас тартуды әзірлеу
Анықтамаға қол қою
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Уәкілетті органның басшылығына қарар қою үшін құжаттарды беру
Қарар қою, орындау үшін маманға құжаттарды беру
Дәлелді бас тартуды немесе анықтаманы басшылыққа қол қоюға тапсыру
Анықтаманы уәкілетті органға беру
Анықтаманы мемлекеттік қызмет алушыға беру
Анықтаманы қаланың әкіміне қол қоюға енгізу
Орындау мерзімдері
20 минут
20 минут
28 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
1 күнтізбелік күн
2-кесте. Қолдану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыстың барысы, ағыны)
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның маманы
Бұқар жырау ауданының әкімі
Уәкілетті органның маманы
1. Құжаттарды қабылдау және тіркеу
3. Құжаттарды қарастыру
5. Құжаттарды қарастыру және анықтаманы не дәлелді бас тартуды әзірлеу
8. Анықтамаға қол қою
10. Анықтаманы мемлекеттік қызмет алушыға беру
2. Уәкілетті органның басшылығына ұсыну
4. Қарар қою, орындау үшін маманға құжаттарды беру
6. Дәлелді бас тартуды немесе анықтаманы басшылыққа қол қоюға беру
9. Анықтаманы уәкілетті органға тапсыру
7. Анықтаманы аудан әкіміне қол қоюға енгізу
"Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
арналған құжаттарды ресiмдеу"
мемлекеттiк қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ және
әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысты көрсететін кесте
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/12 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің
жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру
ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
3) получатель государственной услуги - гражданин Республики Казахстан в возрасте 7-18 лет;
4) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов и зачисления в общеобразовательную школу независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования Республики Казахстан.
3. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования Республики Казахстан (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего Регламента).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга регулируется постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
6. Формой завершения государственной услуги, которую получит получатель государственной услуги, являются общий приказ организации образования о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов составляет 1 рабочий день:
1) время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения (при регистрации) - 30 минут;
2) время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения – не более 30 минут.
Срок получения конечного результата оказываемой государственной услуги (приказ о зачислении в организацию образования) - не более 3 месяцев, так как приказ о зачислении является общим для всех обучающихся.

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесідей негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) білім беру ұйымы – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беретін ұйымы;
2) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер мен олардың бағынысты жүйелері;
3) мемлекеттік қызметті алушы – Қазақстан Республикасының 7-18 жастағы азаматы;
4) уәкілетті орган – "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі - Регламент) Қазақстан Республикасының бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау рәсімін айқындайды.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының орта білім беру ұйымдарымен көрсетіледі (байланыс деректері осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген).
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысымен реттеледі.
6. Мемлекеттік қызметті алушыға берілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны білім беру ұйымдарының жалпы орта білім беретін ұйымдарға оқуға қабылдау туралы жалпы бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушылар қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан бастап 1 жұмыс күнін құрайды:
1) өтініш берілген күні (тіркеу кезінде) сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күту уақыты – 30 минут;
2) өтініш берілген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсету уақыты – 30 минуттан аспауы керек.
Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің соңғы нәтижесін (білім беру ұйымдарына оқуға қабылдау туралы бұйрық) алу мерзімі – 3 айдан аспауы керек, себебі оқуға қабылдау туралы бұйрық барлық білім алушылар үшін ортақ болып табылады.

8. Государственная услуга является бесплатной для всех категорий граждан государственных организаций образования.
9. Государственная услуга осуществляется ежедневно, за исключением выходных и праздничных дней с 09.00 до 13.00 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях организаций образования по месту проживания заявителя и с учетом территории обслуживания (микроучастка) данной организации образования.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов ответственному лицу в канцелярию организации образования;
2) ответственное лицо выдает расписку о приеме необходимых документов;
3) ответственное лицо представляет документы на рассмотрение руководителю организации образования;
4) руководитель организации образования знакомит получателя государственной услуги с Уставом организации образования и другими документами, регламентирующими образовательный процесс организации образования;
5) руководитель организации образования подготавливает общий приказ о зачислении в организацию образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает ответственному лицу;
6) ответственное лицо выдает приказ либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги составляет, один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги при обращении в организации образования получатель государственной услуги представляет следующие документы:
1) заявление от законных представителей ребенка (в произвольной форме);
2) копию свидетельства о рождении ребенка;
3) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт);
4) справку с места жительства или иной документ, подтверждающий место проживания заявителя;
5) фотографии размером 3х4 см в количестве 2 штук.
14. Информацию о государственной услуге можно получить в уполномоченном органе, расположенном по адресу: Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би 60 А.
15. Документы получателя государственной услуги сдаются ответственному лицу в канцелярию организации образования.

8. Мемлекеттік қызмет барлық санаттағы азаматтар үшін мемлекеттік білім беру ұйымдарында тегін болып табылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын 9.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп ресімдеу қарастырылмаған.
10. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша және аталған білім беру ұйымының қызмет көрсету аумағын (шағын аудан) есепке ала отырып, білім беру ұйымдарында көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті алуға өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына жүгінеді және өтініш береді, білім беру ұйымының кеңсесіне жауапты тұлғаға құжаттар пакетін ұсынады;
2) жауапты тұлға қажетті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді;
3) жауапты тұлға құжаттарды білім беру ұйымы басшысының қарауына ұсынады;
4) білім беру ұйымының басшысы мемлекеттік қызметті алушыны білім беру ұйымының Жарғысымен және білім беру ұйымының білім беру үдерісін реттейтін басқа да құжаттармен таныстырады;
5) білім беру ұйымының басшысы білім беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрықты немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты әзірлейді және жауапты тұлғаға береді;
6) жауапты тұлға мемлекеттік қызметті алушыға бұйрық немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер тәртібінің (өзара іс-қимылдар) сипаттамасы
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына өтініш білдірген жағдайда мынадай құжаттарды ұсынады:
1) баланың заңды өкілдерінен өтініш (еркін нысанда);
2) туу туралы куәліктің көшірмесі;
3) денсаулығы туралы анықтама (денсаулық паспорты);
4) тұратын жерінен анықтама немесе тұратын жерін растайтын басқа құжат;
5) 3х4 көлеміндегі 2 дана фотосурет.
14. Мемлекеттік қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі 60 А мекенжайы бойынша орналасқан уәкілетті органда алуға болады.
15. Мемлекеттік қызметті алушының құжаттары білім беру ұйымының кеңсесіне жауапты тұлғаға тапсырылады.

16. При сдаче документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме необходимых документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) количества и названия приложенных документов;
3) фамилии, имени, отчества ответственного лица, принявшего документы.
17. Способ доставки результата оказания услуги осуществляется через личное посещение получателем государственной услуги организации образования.
18. Основанием для отказа получателю государственной услуги в предоставлении государственной услуги могут быть:
1) представление неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 13 настоящего Регламента;
2) выявление недостоверных или искаженных фактов (сведений) в документах;
3) несоответствие или отсутствие заявленного уровня образования в данной организации образования;
4) несоответствие учебных показателей получателя государственной услуги статусу выбранной организации образования;
5) несоответствие проживания на территории обслуживания данной организации образования.
19. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) руководитель организации образования;
2) ответственное лицо организации образования.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации образования (далее - должностное лицо).
23. Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Контактные данные организаций образования по оказанию
государственной услуги "Прием документов и зачисление
в организации образования независимо от ведомственной
подчиненности для обучения по общеобразовательным программам
начального, основного среднего, общего среднего образования"
Наименование организаций образования, осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области образования
Месторасположение, адрес
Контактный телефон
1
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Ельтайская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, аул Доскей, улица Асылбекова, 1 А

16. Мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға қажет құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі, онда:
1) өтінішті қабылдау нөмірі және уақыты;
2) қоса ұсынылған құжаттардың саны мен атауы;
3) құжаттарды қабылдаушы жауапты тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты.
17. Қызмет көрсету нәтижесін жеткізу тәсілі білім беру ұйымдарына мемлекеттік қызметті алушының жеке қатысуы арқылы іске асады.
18. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болуы мүмкін:
1) осы Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттар пакетінің толық берілмеуі;
2) құжаттарда дәйексіз немесе бұрмаланған фактілердің (мәліметтердің) анықталуы;
3) аталған білім беру ұйымында сұратылған білім беру деңгейінің жоқтығы немесе сәйкес келмеуі;
4) мемлекеттік қызметті алушының оқу көрсеткішінің таңдалған білім беру ұйымының мәртебесіне сәйкес келмеуі;
5) аталған білім беру ұйымының қызмет көрсету аумағына тұрғылықты жерінің сәйкес келмеуі.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесідей құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) білім беру ұйымының басшысы;
2) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) дәйектілігі мен өзара іс-қимылдарының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
21. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы Регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
22. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін білім беру ұйымының басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
23. Лауазымды тұлға мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде көрсетуді іске асыру мен сапасына жауапты болады.
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы
білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық
бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
бойынша білім беру ұйымдарының байланыс деректері
Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын білім беру ұйымының атауы
Орналасқан орны, мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
3
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Елтай жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Асылбеков көшесі, 1А

8 (72154) 24634
Коммунальное государственное учреждение "Актобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Актобе
8 (72138) 30267
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Молодецкое, улица Школьная, 21
8 (72138) 51174
Коммунальное государственное учреждение "Березняковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар -Жырауский район, село Кызылкайн, улица Центральная, 2
8 (72138) 35501
Коммунальное государственное учреждение "Дубовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Школьная, 21
8 (72138) 36170
Коммунальное государственное учреждение "Новоузенская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новоузенка, улица Шукушева, 30
8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Краснонивская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Красная нива, улица Школьная, 1 А
8 (72138) 51294
Коммунальное государственное учреждение "Центральная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Центральное, переулок Школьный, 10
8 (72154) 50263
Коммунальное государственное учреждение "Гагаринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Гагаринское, улица Октябрьская, 7
8 (72138) 34297
Коммунальное государственное учреждение "Бухар-Жырауская смешанная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Бухар-Жырау

8 (72154) 24634
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақтөбе селосы
8 (72138) 30267
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңаталап орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкое селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 51174
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Березняк жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылқайың селосы, Центральная көшесі, 2
8 (72138) 35501
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Дубовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 36170
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жалпы білім беретін Новоузенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка селосы, Шукушева көшесі, 30
8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Краснонива негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Красная нива селосы, Школьная көшесі, 1 А
8 (72138) 51294
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Центральный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральное селосы, Школьный қиылысы, 10
8 (72138) 50263
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Гагарин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагаринское селосы, Октябрьская көшесі, 7
8 (72138) 34297
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұқар жырау аралас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау селосы

8 (72154) 52105
Коммунальное государственное учреждение "Амангельдинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каракудук, улица Центральная, 1
8 (72154) 53954
Коммунальное государственное учреждение "Калининская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Баймырза
8 (72138) 50095
Коммунальное государственное учреждение "Токаревская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Мира, 13
8 (72138) 31252, 31077, 31598
Коммунальное государственное учреждение "Белагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Белагаш, улица Школьная, 1
8 (72154) 55602
Коммунальное государственное учреждение "Ростовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ростовка, улица Корниенко
8 (72138) 37124
Коммунальное государственное учреждение "Кокпектинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кокпекты, улица Шоссейная
8 (72154) 23221
Коммунальное государственное учреждение "Ботакаринская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ботакара, улица Горького, 21
8 (72154) 27745, 22706
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Юрия Гагарина" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Энергетиков, 7
8 (72154) 21739
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя общеобразовательная школа N 1" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Бухар-Жырау, 56

8 (72154) 52105
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдық селосы, Центральная көшесі, 1
8 (72154) 53954
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Калинин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза селосы
8 (72138) 50095
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Токаревка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Мир көшесі, 13
8 (72138) 31252, 31077, 31598
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Белағаш жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Белағаш селосы, Школьная көшесі, 1
8 (72154) 55602
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ростовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка селосы, Корниенко көшесі
8 (72138) 37124
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Көкпекті жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті селосы, Шоссейная көшесі
8 (72154) 23221
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ботақара жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара селосы, Горького көшесі, 21
8 (72154) 27745
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Юрий Гагарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Энергетиков көшесі, 7
8 (72154) 21739
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жалпы білім беру N 1 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Бұқар жырау көшесі, 56

8 (72154) 21134
Коммунальное государственное учреждение "Кировская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кызылжар
8 (72138) 51470
Коммунальное государственное учреждение "Байкадамская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Байкадам
8 (72154) 52439
Коммунальное государственное учреждение "Нуринская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, станция Нуринская, улица Пионерская, 20 а
8 (72138) 40152
Коммунальное государственное учреждение "Уштобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе, улица Октябрьская, 34
8 (72154) 29209
Коммунальное государственное учреждение "Корнеевская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Целинная, 37
8 (72154) 51741
Коммунальное государственное учреждение "Кузнецкая средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тогызкудук
8 (72154) 52681
Коммунальное государственное учреждение "Шешенкаринская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шешенкара, улица Пионерская, 7
8 (72154) 28726
Коммунальное государственное учреждение "Каражарская средняя школа имени Манжи батыра" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каражар, улица Центральная, 1
8 (72138) 36170
Коммунальное государственное учреждение "Петровская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Школьная, 10 А
8 (72154) 20722
Коммунальное государственное учреждение "Волховская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Волховское

8 (72154) 21134
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Киров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылжар селосы
8 (72138) 51470
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Байқадам негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Байқадам селосы
8 (72154) 52439
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Нұра жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Нұра станциясы, Пионерский көшесі, 20 А
8 (72138) 40152
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үштөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үштөбе селосы, Октябрьский көшесі, 34
8 (72154) 29209
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Керней орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка селосы, Целинный көшесі, 37
8 (72154) 51741
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Кузнецкий жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық селосы
8 (72154) 52681
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шешенқара жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шешенқара селосы, Пионерский көшесі, 7
8 (72154) 28726
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәнжі батыр атындағы Қаражар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы, Қаражар селосы, Центральный көшесі, 1
8 (72138) 36170
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Петровка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка селосы, Школьная көшесі, 10 А
8 (72138) 22722
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Волховка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Волховское селосы

8 (72138) 51055
Коммунальное государственное учреждение "Суыксуская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Суыксу, улица Ленина, 4
8 (72159) 61204
Коммунальное государственное учреждение "Ульгинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ульга, 40
8 (72154) 52060
Коммунальное государственное учреждение "Кушокинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Кушокы
8 (72138) 32336
Коммунальное государственное учреждение "Алгабасская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Алгабас, улица Школьная, 21
8 (72154) 52386
Коммунальное государственное учреждение "Тасшокинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тасшокы, 21
8 (72154) 52454
Коммунальное государственное учреждение "Акоринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акоре
8 (72154) 51767
Коммунальное государственное учреждение "Ленинская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Самарканд
8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Сартауская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акжар
8 (72154) 52064
Коммунальное государственное учреждение "Зареченская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Заречное, улица Центральная, 6

8 (72138) 51055
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Суықсу жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Суықсу селосы, Ленина көшесі, 4
8 (72159) 61204
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үлгі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үлгі селосы 40
8 (72154) 52060
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қушоқы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы кенті
8 (72138) 32336
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Алғабас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Алғабас селосы, Школьная көшесі 21
8 (72154) 52386
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасшокы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тасшокы селосы 21
8 (72154) 52454
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақөре жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақөре селосы
8 (72154) 51767
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ленин жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Самарқанд селосы
8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сартау жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақжар селосы
8 (72154) 52064
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Заречный жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Заречное селосы, Центральное көшесі, 6

8 (72154) 53439
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени С.Т. Ельгезекова" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новостройка
8 (72154) 53438
Коммунальное государственное учреждение "Туздинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тузды, улица Школьная, 1
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акбел
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Сартюбинская основная общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Сарытобе, улица Школьная
8 (72154) 52504
Коммунальное государственное учреждение "Шалкарская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шалкар, улица Нижняя, 23
8 (72154) 52294
Коммунальное государственное учреждение "Андрейниковская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Урожайное
8 (72138) 50533
Коммунальное государственное учреждение "Семизбугинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Семизбуга
8 (72154) 52122
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени К. Боранбаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Жанакала, 10
8 (72154) 53144
Коммунальное государственное учреждение "Акжарская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область,Бухар-Жырауский район, село Курлус

8 (72154) 53439
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Т. Ельгезеков атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новостройка селосы
8 (72154) 53438
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тұзды жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тұзды селосы, Школьная көшесі, 1
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақбел селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарытөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Сарытөбе селосы, Школьная көшесі
8 (72154) 52504
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шалқар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шалқар селосы, Нижняя көшесі 23
8 (72154) 52294
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Андрейниковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Урожайное селосы
8 (72138) 50533
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Семізбұғы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Семізбұғы селосы
8 (72154) 52122
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қ. Боранбаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Жанақала селосы 10
8 (72154) 53144
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс селосы

8 (72154) 53440
Коммунальное государственное учреждение "Умуткерская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Умуткер, улица Центральная, 7
8 (72154) 52141
Коммунальное государственное учреждение "Интумакская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Интумак,14
8 (72138) 51331
Коммунальное государственное учреждение "Аюлинская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Аюлы
8 (72154) 55602
Коммунальное государственное учреждение "Алабасская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Алабас
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Кураминская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Курама
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Тасауыльская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тасауыл
8 (72138) 35501
Коммунальное государственное учреждение "Саратовская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, отделение Саратовка
8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Первомайская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Первое мая
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Тегизжолская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тегизжол

8 (72154) 53440
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үміткер жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үміткер селосы, Центральная көшесі, 7
8 (72154) 52141
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ынтымақ жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ынтымақ селосы, 14
8 (72138) 51331
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аюлы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Аюлы селосы
8 (72154) 55602
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Алабас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Алабас селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Құрама бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрама селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасауыл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тасауыл селосы
8 (72138) 35501
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Саратовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Саратовка бөлімшесі
8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Первый май бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Первое мая селосы
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тегізжол бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тегізжол селосы

8 (72138) 39317
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Ответственное лицо организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления
Рассмотрение документов, ознакомление получателя государственной услуги с Уставом организации образования и другими документами, регламентирующими образовательный процесс
Регистрация приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача расписки о приеме необходимых документов получателю государственной услуги
Издание общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
Срок получения конечного результата
Выдача общего приказа о зачислении в организацию образования
Сроки исполнения
не более 3-х месяцев
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководитель организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки о приеме необходимых документов
Действие N 2
Рассмотрение документов
Действие N 4
Регистрация общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 3
Издание общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 5
Выдача общего приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в
организации образования независимо от
ведомственной подчиненности для обучения
по общеобразовательным программам начального,
основного среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/12
Регламент государственной услуги
"Прием документов для организации индивидуального бесплатного
обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение
длительного времени не могут посещать организации начального,
основного среднего, общего среднего образования"

8 (72138) 39317
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау
мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің
(рәсімдерінің) реттілігі мен өзара іс-қимылдарының
мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс іс-әрекеттері (жұмыс ағыны, барысы)
Іс-әрекет N (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Іс-әрекет (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу
Құжаттарды қарау, мемлекеттік қызметті алушыны білім беру ұйымының Жарғысымен және білім беру үдерісін реттейтін басқа да құжаттармен таныстыру
Бұйрықты не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
Жалпы бұйрықты не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
Жалпы бұйрық не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минут
1 жұмыс күннің ішінде
1 жұмыс күннің ішінде
Соңғы нәтижені алу мерзімі
Білім беру ұйымына қабылдау туралы жалпы бұйрық беру
Орындау мерзімдері
3 айдан аспайды
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қажетті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру
N 2 іс-әрекет
Құжаттарды қарау
N 4 іс-әрекет
Жалпы бұйрықты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
N 3 іс-әрекет
Жалпы бұйрықты не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
N 5 іс-әрекет
Жалпы бұйрықты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта
білім берудің жалпы білім беретін
бағдарламалары бойынша оқыту үшін
ведомстволық бағыныстылығына қарамастан
білім беру ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі
арасындағы өзара байланысты көрсететін схема
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/12 қаулысымен
бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына
денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды
үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
2) получатель государственной услуги - физическое лицо, не имеющее возможности посещения организации образования, временно или постоянно, по состоянию здоровья;
3) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения
2. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования (далее – организация образования), (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего регламента).
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга регулируется на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки".
5. Формой завершения государственной услуги являются приказ организации образования либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Сроки оказания государственной услуги:
с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего регламента – 3 рабочих дня.
7. Государственная услуга оказывается на безвозмездной основе.
8. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 08.00 до 17.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
9. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов руководителю организации образования;
2) руководитель организации образования регистрирует документы, выдает опись с отметкой о дне получения получателем государственной услуги;
3) руководитель организации образования проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания государственной услуги, подготавливает приказ либо мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) ҚФБ – құрылымдық–функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе оларға бағынысты жүйелер;
2) мемлекеттік қызметті алушы – денсаулық жағдайына байланысты уақытша немесе үнемі білім беру ұйымдарына беру мүмкіндігі жоқ жеке тұлға;
3) уәкілетті орган – "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызмет орта білім беретін ұйымдармен көрсетіледі (бұдан әрі – білім беру ұйымы), (байланыс мәліметтері осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген).
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысы негізінде реттеледі.
5. Мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны білім беру ұйымының бұйрығы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 3 жұмыс күні.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен күн сайын сағат 8.00-ден 17.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Алдын ала жазылу және жедел рәсімдеу қарастырылмаған.
9. Мемлекеттік қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына жүгінеді және өтініш береді, білім беру ұйымының басшысына құжаттар пакетін ұсынады;
2) білім беру ұйымының басшысы құжаттарды тіркейді, мемлекеттік қызметті алушының қызметті алған күні көрсетілген тізімдемені береді;
3) білім беру ұйымының басшысы келіп түскен құжаттарды тексереді, мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ресімдейді, бұйрық не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және мемлекеттік қызметті алушыға береді.

10. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заключение о необходимости обучения на дому ребенка-инвалида по медицинским показаниям: выдается Врачебно-консультативной комиссией в организациях первичной медико-санитарной помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан по месту;
2) заключение и рекомендация типа образовательной программы для обучения на дому ребенка-инвалида: выдается Психолого-медико-педагогической консультацией по месту жительства;
3) письменное заявление в произвольной форме родителей на имя директора организации образования;
4) копии документов, удостоверяющие личность одного из родителей получателя государственной услуги;
5) копии документов, подтверждающие личность получателя государственной услуги;
6) адресная справка;
7) справка с места работы родителей.
12. Информацию о государственной услуге можно получить в уполномоченном органе, расположенном по адресу: Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би 60 А.
13. Документы получателей государственной услуги сдаются руководителю организации образования.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения законных представителей получателя государственной услуги.
16. Организации образования при представлении неполного пакета документов, предусмотренного в пункте 11 настоящего регламента, извещают получателя государственной услуги об отказе с указанием причин.
17. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
руководитель организации образования.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги

10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжат қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер
тәртібінің (өзара іс-қимылдардың) сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) медициналық көрсеткіштер бойынша мүгедек баланы үйде оқыту қажеттілігі туралы қорытынды: жергілікті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің алғашқы медициналық-санитарлық көмек көрсету ұйымдарындағы Дәрігерлік-консультациялық комиссия береді;
2) мүгедек баланы үйде оқыту үшін білім беру бағдарламасы түрінің қорытындысы мен ұсынысы: тұрғылықты мекенжайы бойынша психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық кеңес береді;
3) білім беру ұйымы директорының атына ата-ананың еркін нысанда жазған өтініші;
4) мемлекеттік қызметті алушы ата-аналарының біреуінің жеке басын куәландыратын құжаттарының көшірмесі;
5) мемлекеттік қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаттар көшірмесі;
6) мекенжай анықтамасы;
7) ата-аналардың жұмыс орнынан анықтама.
12. Мемлекеттік қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі, 60А мекенжайы бойынша орналасқан уәкілетті органда алуға болады.
13. Мемлекеттік қызметті алушылардың құжаттары білім беру ұйымының басшысына тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға алатын күні белгіленген тізімдеме беріледі.
15. Қызмет көрсету нәтижесін беру мемлекеттік қызметті алушының заңды өкілінің жеке қатысуымен жүзеге асырылады.
16. Білім беру ұйымы осы регламенттің 11-тармағында қарастырылған құжаттар пакеті толық ұсынылмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға себептерін көрсете отырып, қызмет көрсетуден бас тартылғаны туралы хабарлайды.
17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
білім беру ұйымының басшысы.
18. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің) реттілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 3-қосымшада көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі