О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2013 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2013 года N 2287. Срок действия решения - до 1 января 2014 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2065, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 5 от 31 января 2013 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5270822" заменить цифрами "5162787";
цифры "1101521" заменить цифрами "1129521";
цифры "4477" заменить цифрами "6477";
цифры "4154824" заменить цифрами "4016789";
в подпункте 2):
цифры "5270822" заменить цифрами "5296843";
в подпункте 3):
цифры "39461" заменить цифрами "38976";
цифры "7276" заменить цифрами "7761";
в подпункте 5):
цифры "39461" заменить цифрами "173032";
в подпункте 6):
цифры "39461" заменить цифрами "173032";
цифры "7276" заменить цифрами "7762";
цифру "0" заменить цифрами "134057";
2) в пункте 5:
цифры "22320" заменить цифрами "22919";
3) приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 сәуірде N 2287 болып тіркелді. 2014 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 2065 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5270822" деген сандары "5162787" деген сандарына ауыстырылсын;
"1101521" деген сандары "1129521" деген сандарына ауыстырылсын;
"4477" деген сандары "6477" деген сандарына ауыстырылсын;
"4154824" деген сандары "4016789" деген сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5270822" деген сандары "5296843" деген сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"39461" деген сандары "38976" деген сандарына ауыстырылсын;
"7276" деген сандары "7761" деген сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"39461" деген сандары "173032" деген сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"39461" деген сандары "173032" деген сандарына ауыстырылсын;
"7276" деген сандары "7762" деген сандарына ауыстырылсын;
"0" деген саны "134057" деген сандарына ауыстырылсын;
2) 5 тармақтағы:
"22320" деген сандары "22919" деген сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

307876
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
301876
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23339
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28178
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
250359
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177139
2
Социальная помощь
154487
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154487
002
Программа занятости
26351
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7090
005
Государственная адресная социальная помощь
17961
006
Оказание жилищной помощи
8966
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8910
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1380
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22259
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37728
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23842
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22652
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21609
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1043
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
765363
1
Жилищное хозяйство
91169
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
83891
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

307876
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
301876
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23339
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28178
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
250359
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6000
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
6000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
177139
2
Әлеуметтiк көмек
154487
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154487
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26351
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7090
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17961
006
Тұрғын үй көмегі
8966
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8910
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1380
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22259
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37728
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23842
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22652
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22652
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21609
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1043
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
765363
1
Тұрғын үй шаруашылығы
91169
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
83891
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу