О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 19 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2013 года N 2452. Срок действия решения - до 1 января 2014 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2065, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" № 5 от 31 января 2013 года), внесены изменения решением 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 5 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2287, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 17 от 27 апреля 2013 года), решением 15 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 10 июля 2013 года № 4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2365, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 30 от 25 июля 2013 года), решением 17 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 8 октября 2013 года № 4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2398, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 45 от 9 ноября 2013 года), решением 18 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 5 декабря 2013 года № 4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2439), следующие изменения:

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда N 2452 болып тіркелді. 2014 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2065 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 5 "Сарыарқа" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 5 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2287 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 сәуірдегі № 17 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 4 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2365 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 шілдедегі № 30 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 8 қазандағы № 4 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2398 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қарашадағы № 45 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған), Бұқар жырау аудандық мәслихатының 18 сессиясының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 4 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 4 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2439 болып тіркелген) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін: