О внесении изменения в постановление акимата Каркаралинского района от 12 июня 2012 года N 154 "Об оказании дополнительной социальной помощи"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24 января 2013 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2013 года N 2169. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 февраля 2014 года N 68
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18.02.2014 N 68.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района от 12 июня 2012 года N 154 "Об оказании дополнительной социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-123, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 июля 2012 года N 55-56 (11073)) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 3 постановления на государственном языке слова "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" заменить на слова "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2012 года.
Аким Каркаралинского района
К. Максутов

Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы N 154 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 31 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2169 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы N 68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 18.02.2014 N 68 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы N 154 "Қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-13-123 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 шілдедегі N 55-56 (11073) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі қаулының 3 тармағының 1) тармақшасындағы "ата-анасының біреуіне және мүгедек баланың" сөздері "үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың ата-анасының біреуіне және" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 наурыздан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қарқаралы ауданының әкімі
К. Максутов