О внесении изменений и дополнений в решение IV сессии Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4/36 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи"
Решение XIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 21 февраля 2013 года N 13/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2013 года N 2239
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IV сессии Каркаралинского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4/36 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-121, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 мая 2012 года N 39-40 (11059)) следующие изменения и дополнения:
1) в заголовке, в пункте 1 решения и в заголовке, в преамбуле, в наименовании главы 4 Правила предоставления жилищной помощи, утвержденных указанным решением, также в приложении к Правилам предоставления жилищной помощи слово на русском языке "предоставления" заменить словом "оказания";
2) исключить пункты 89 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных указанным решением;
3) в подпункте 4) пункта 2 знак "." заменить на знак ";";
4) пункт 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.";
5) в пункте 3 после слов "(жилого здания)," дополнить словами "на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5 находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме,";
6) в подпункте 8) пункта 18 знак "." заменить на знак ";";
7) пункт 18 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) квитанцию-счет стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.".

Қарқаралы аудандық мәслихаттың IV сессиясының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4/36 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы мәслихатының ХIII сессиясының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 13/108 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда N 2239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың IV сессиясының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4/36 "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-13-121 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 мамырдағы N 39-40 (11059) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің тақырыбындағы, 1 тармағындағы және көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасы тақырыбындағы, кіріспесіндегі, 4-тарауының атауындағы, сондай-ақ Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасына қосымшадағы орыс тіліндегі "предоставления" сөзі "оказания" сөзімен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасының 89 тармақтары алынып тасталсын;
3) 2 тармақтың 4) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісіне ауыстырылсын;
4) 2 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге.";
5) 3 тармақтағы "мөлшерінен аспайтын," сөзінен кейін "жекешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің орнына орнатылатын тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге," деген сөздерімен толықтырылсын;
6) 18 тармақтың 8) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісіне ауыстырылсын;
7) 18 тармақ келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын түбіртек-шот.".

Внесенные дополнения действуют до 1 января 2014 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Абдуллина
Секретарь районного маслихата              С. Нуркенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Каркаралинского района"           Б. Жуманбаев
20 февраля 2013 года

Енгізілген толықтырулар 2014 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болады.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Б. Абдуллина
Аудандық мәслихат хатшысы                  С. Нүркенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарқаралы ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________________Б. Жұманбаев
20 ақпан 2013 жыл