О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 17 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2013 года N 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 апреля 2013 года N 2280
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года N 52 (5285)), внесены изменения решением 16 сессии Нуринского маслихата от 31 января 2013 года N 159 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2160, опубликовано в газете "Нұра" от 2 марта 2013 года N 9 (5296)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3349498" заменить "3275783";
цифры "4337" заменить "4723";
цифры "3002340" заменить "2928239";
в подпункте 2):
цифры "3383484" заменить "3310120";
в подпункте 3):
цифры "60264" заменить "59455";
цифры "4649" заменить "5458";
в подпункте 5):
цифры "минус 94250" заменить "минус 93792";
в подпункте 6):
цифры "94250" заменить "93792";
цифры "4649" заменить "5495";
цифры "33986" заменить "34374";
2) приложения 145111819222430 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Мукушева
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 165 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 сәуірде N 2280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 2062 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 52 (5285) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы 16 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 159 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 2160 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2013 жылғы 2 наурыздағы N 9 (5296), санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1)1 тармақта:
1) тармақшада:
"3349498" сандары "3275783" сандарымен ауыстырылсын;
"4337" сандары "4723" сандарымен ауыстырылсын;
"3002340" сандары "2928239" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3383484" сандары "3310120" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"60264" сандары "59455" сандарымен ауыстырылсын;
"4649" сандары "5458" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 94250" сандары "алу 93792" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"94250" сандары "93792" сандарымен ауыстырылсын;
"4649" сандары "5495" сандарымен ауыстырылсын;
"33986" сандары "34374" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 145111819222430 қосымшалары осы шешімге 123456789 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Б. Мұқышева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
______________ М. Мұхамеджанова

5495
008
Погашение местного исполнительного долга перед вышестоящим бюджетом
5458
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
37
Используемые остатки бюджетных средств
34374
Приложение N 2
к решению 17 сессии
Нуринского районного маслихата
от 20 марта 2013 года N 165
Приложение N 4
к решению 15 сессии
Нуринского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 149
Целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
247988
в том числе
целевые текущие трансферты
183075
в том числе
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9011
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9011
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
97030
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
33330
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
35476
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по новой системе
10776
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшихся без попечения родителей
9254
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
57463
Проведение противоэпизоотических мероприятий
57463
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19571
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
19571
Бюджетные кредиты
64913
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
64913
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
64913
Приложение N 3
к решению 17 сессии
Нуринского районного маслихата
от 20 марта 2013 года N 165
Приложение N 5
к решению 15 сессии
Нуринского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 149
Целевые трансферты на развитие на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

5495
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5458
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
37
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары
34374
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 наурыздағы
17 сессиясының N 165 шешіміне
2 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
15 сессиясының N 149 шешіміне
4 қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
247988
оның ішінде
Ағымдағы нысаналы трансферттер
183075
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9011
Мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
9011
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
97030
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
33330
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
35476
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
жаңа жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
10776
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9254
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
57463
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
57463
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19571
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
19571
Бюджеттік кредиттер
64913
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
64913
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
64913
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 наурыздағы
17 сессиясының N 165 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
15 сессиясының N 149 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы