О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 19 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 11 июля 2013 года N 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2013 года N 2355
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года N 52 (5285)), внесены изменения решением 16 сессии Нуринского маслихата от 31 января 2013 года N 159 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2160, опубликовано в газете "Нұра" от 2 марта 2013 года N 9 (5296)), внесены изменения решением 17 сессии Нуринского маслихата от 20 марта 2013 года N 165 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского маслихата от 14 декабря 2012 года N 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2280, опубликовано в газете "Нұра" от 13 апреля 2013 года N 15 (5302)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3275783" заменить цифрами "3407985";
цифры "339821" заменить цифрами "344221";
цифры "3000" заменить цифрами "3600";
цифры "2928239" заменить цифрами "3055441";
в подпункте 2):
цифры "3310120" заменить цифрами "3384612";
в подпункте 4):
цифры "0" заменить цифрами "57710";
цифры "0" заменить цифрами "57710";
2) приложения 145891011121314151617181920212223242526272829303132 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678910111213141516171819202122232425262728 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Оспанов
Секретарь районного маслихата              Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 шілдеде N 2355 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 149 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 2062 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 52 (5285) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 159 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2160 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы N 9 (5296) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 165 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2280 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 13 сәуірдегі N 15 (5302) жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3275783" сандары "3407985" сандарымен ауыстырылсын;
"339821" сандары "344221" сандарымен ауыстырылсын;
"3000" сандары "3600" сандарымен ауыстырылсын;
"2928239" сандары "3055441" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3310120" сандары "3384612" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" сандары "57710" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "57710" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 145891011121314151617181920212223242526272829303132 қосымшалары осы шешімге 12345678910111213141516171819202122232425262728-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Оспанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
М. Мұхамеджанова

9254
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
58431
Проведение противоэпизоотических мероприятий
57463
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
34543
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
19571
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
14972
Бюджетные кредиты
64913
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
64913
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
64913
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
целевые из областного бюджета
98700
в том числе
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожная карта занятости 2020
24500
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11900
на ремонт объектов образования
11900
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12600
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
12600
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74200
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
74200
Приложение N 3
к решению 19 сессии
районного маслихата
от 11 июля 2013 года N 190
Приложение N 5
к решению 15 сессии
районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 149
Целевые трансферты на развитие на 2013 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
662363
в том числе:
из республиканского бюджета
519840
Отдел строительства,архитектуры и градостроительства района
519840
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
519840
из областного бюджета

9254
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
58431
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
57463
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
34543
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
19571
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
14972
Бюджеттік кредиттер
64913
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
64913
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
64913
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен
98700
оның ішінде
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
24500
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11900
білім беру нысандарын жөндеуге
11900
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12600
Коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді жайластыру
12600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74200
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
74200
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 11 шілдедегі
19 сессиясының N 190 шешіміне
3-қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
15 сессиясының N 149 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
662363
оның ішінде
республикалық бюджеттен
519840
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
519840
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
519840
облыстық бюджеттен