О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 22 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2013 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2013 года № 2425
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года № 52 (5285)), внесены изменения решением 16 сессии Нуринского районного маслихата от 31 января 2013 года № 159 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2160, опубликовано в газете "Нұра" от 2 марта 2013 года № 9 (5296)), внесены изменения решением 17 сессии Нуринского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 165 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2280, опубликовано в газете "Нұра" от 13 апреля 2013 года № 15 (5302)), внесены изменения решением 19 сессии Нуринского районного маслихата от 11 июля 2013 года № 190 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2355, опубликовано в газете "Нұра" от 26 июля 2013 года № 30 (5316)), внесены изменения решением 21 сессии Нуринского районного маслихата от 3 октября 2013 года № 206 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2389, опубликовано в газете "Нұра" от 7 октября 2013 года № 41 (5327)), следующие изменения:

Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 217 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада № 2425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 149 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2062 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 (5285) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 159 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы № 9 (5296) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 165 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2280 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 15 (5302) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 19 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 190 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2355 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 26 шілдедегі № 30 (5316) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы 21 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 206 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2389 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 7 қазандағы № 41 (5327) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

35476
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по новой системе
10776
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
9746
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
58431
Проведение противоэпизоотических мероприятий
57463
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
34543
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
19571
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
14972
Бюджетные кредиты
64913
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
64913
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
64913
целевые трансферты из областного бюджета
103494
в том числе
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожная карта занятости 2020
28267
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11900
на ремонт объектов образования
11900
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12600
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
12600
на ремонт объектов культуры
3767
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74200
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
74200
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1027
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1027
Приложение 3
к решению 22 сессии
Нуринского районного маслихата
от 28 ноября 2013 года № 217
Приложение 8
к решению 15 сессии
Нуринского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 149
Бюджет на 2013 год аппарата акима поселка Киевка
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
66622
01
Государственные услуги общего характера
22384
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
22384

35476
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194
Жаңа жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
10776
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9746
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
58431
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
57463
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
34543
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
19571
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
14972
Бюджеттік кредиттер
64913
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
64913
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
64913
нысаналы трансферттер облыстық бюджеттен
103494
оның ішінде
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
28267
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11900
білім беру нысандарын жөндеуге
11900
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12600
Коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді жайластыру
12600
мәдениет нысандарын жөндеуге
3767
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74200
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
74200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1027
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
1027
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 қарашадағы
22 сессиясының № 217 шешіміне
№ 3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
15 сессиясының № 149 шешіміне
№ 8 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2013 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар
66622
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
22384
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
22384