О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение XVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2013 года N 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2013 года N 2436. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2087 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 30 декабря 2012 года в № 52 (5872)), внесены изменения и дополнение решением Х сессии Улытауского районного маслихата от 28 марта 2013 года № 79 "О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2312 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 1 мая 2013 года в № 15 (5887)), внесены изменения и дополнение решением ХІІІ сессии Улытауского районного маслихата от 12 июля 2013 года № 110 "О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2374 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі"от 3 августа 2013 года в № 28 (5900), от 10 августа 2013 года в № 29 (5901)), внесены изменения решением ХV сессии Улытауского районного маслихата от 10 октября 2013 года № 125 "О внесении изменений в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2409 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 2 ноября 2013 года в № 41 (5913)), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2740883" заменить цифрами "2742146";

Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының XVI сессиясының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 127 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 2436 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген және 2012 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 (5872) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының Х сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 79 "Ұлытау аудандық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2312 болып тіркелген және 2013 жылғы 1 мамырдағы № 15 (5887) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының ХІІІ сессиясының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 110 "Ұлытау аудандық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2374 болып тіркелген және 2013 жылғы 3 тамыздағы № 28 (5900), 2013 жылғы 10 тамыздағы № 29 (5901) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), Ұлытау аудандық мәслихатының ХV сессиясының 2013 жылғы 10 қазандағы № 125 "Ұлытау аудандық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2409 болып тіркелген және 2013 жылғы 2 қарашадағы № 41 (5913) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2740883" сандары "2742146" сандарымен ауыстырылсын;

456
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
45
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1480
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
338245
1
Жилищное хозяйство
228447
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7889
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7889
467
Отдел строительства района (города областного значения)
220558
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
138743
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
81815
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
005
Капитальные расходы государственного органа
2
Коммунальное хозяйство
43363
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38671
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
38671
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4692
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4692
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
66435
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
63775
008
Освещение улиц населенных пунктов
41320
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5132
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

456
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1480
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
338245
1
Тұрғын үй шаруашылығы
228447
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның) ауылдық ( селолық ) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7889
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7889
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
220558
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
138743
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
81815
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Коммуналдық шаруашылық
43363
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38671
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
38671
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4692
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4692
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
66435
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
63775
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
41320
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5132
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру