О внесении изменений в решение 10 сессии районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 10/89 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 19 марта 2013 года N 11/109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 апреля 2013 года N 2302
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 10/89 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2098, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 17 января 2013 года N 03 (10.416)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1374188" заменить цифрами "4110559";
цифры "2805793" заменить цифрами "2736371";
в подпункте 2):
цифры "4179981" заменить цифрами "4085841";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "10000";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "10000";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "10000";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "62271";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "62271";

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы N 11/109 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде N 2302 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2098 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" N 03 (10.416) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"1374188" сандары "4110559" сандарына ауыстырылсын;
"2805793" сандары "2736371" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"4179981" сандары "4085841" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшасындағы:
бірінші абзацындағы "0" саны "10000" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацындағы "0" саны "10000" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацындағы "0" саны "10000" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"0" саны "62271" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
"0" саны "62271" сандарына ауыстырылсын;