О внесении изменений в решение 10 сессии районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 10/89 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 июля 2013 года N 15/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 июля 2013 года N 2376
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 10/89 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2098, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 17 января 2013 года N 03 (10.416), внесены изменения решением районного маслихата от 19 марта 2013 года N 11/109 "О внесении изменений в решение 10 сессии районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 10/89 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2302, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 25 апреля 2013 года N 17 (10.430)), следующие изменения:
1) подпункты 1) и 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4195935 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1412075 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45198 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2927 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2735735 тысяч тенге;
2) затраты – 4257538 тысяч тенге;";
2) в пункте 6:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі N 15/141 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 шілдеде N 2376 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2098 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" N 03 (10.416) газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 19 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11/109 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2302 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 сәуірдегі "Шет Шұғыласы" N 17 (10.430) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 4195935 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1412075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45198 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2927 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2735735 мың теңге;
2) шығындар – 4257538 мың теңге;";
2) 6-тармақта: