Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26 марта 2013 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 апреля 2013 года № 4433. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 февраля 2015 года № 2909
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23.02.2015 N 2909 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с городской избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов предвыборной агитации, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рустемова Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель городской
избирательной комиссии
Аралбаев Марат Жайылханович
________________________
2013 года "19" марта
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от "26" марта 2013 года N 103
Места для размещения предвыборных агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 31.12.2013 N 1484 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Остановка на пересечении улиц Бухарбай батыра и Гани Муратбаева в микрорайоне "Шугыла", северо-восточная сторона;
2. Улица Еркина Ауелбекова N 58, северо-восточная сторона;
3. Улица Алихана Бокейхана N 100 А, юго-восточная сторона;
4. Остановка по проспекту Абая Кунанбаева напротив университета "Болашак", юго-восточная сторона;
5. Улица Коркыт ата N 144, северо-западная сторона;
6. Улица Ивана Журба N 28, северо-западная сторона;
7. Улица Коркыт Ата N 73, городская поликлиника N 6, северо-восточная сторона;
8. Остановка на пересечении улиц Алихана Бокейхана и Амангелды Иманова, северо-западная сторона;
9. Улица Амире Кашаубаева N 37, дом культуры имени Мадины Ералиевой, северо-западная сторона;

Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 103 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 сәуірде № 4433 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 2909 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 23.02.2015 N 2909 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қалалық сайлау комиссиясымен бiрлесіп сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгiттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Рүстемовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Аралбаев Марат Жайылханұлы
________________________
2013 жылғы "19" наурыз
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2013 жылғы "26" наурыздағы
N 103 қаулысына қосымша
Сайлау алдындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қаулының орыс тіліндегі қосымшасының мәтіні жаңа редакцияда, мемлекеттік тіліндегі қосымшасының мәтіні өзгеріссіз қалдырылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 31.12.2013 N 1484 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
1. "Шұғыла" мөлтек ауданындағы Ғани Мұратбаев және Бұхарбай батыр көшелерінің қиылысындағы аялдама, солтүстік–шығыс жағы;
2. Еркін Әуелбеков көшесі N 58, солтүстік–шығыс жағы;
3. Әлихан Бөкейхан көшесі N 100 А, оңтүстік–шығыс жағы;
4. Абай Құнанбаев даңғылындағы "Болашақ" университетіне қарама-қарсы аялдама, оңтүстік-шығыс жағы;
5. Қорқыт ата көшесі N 144, солтүстік–батыс жағы;
6. Иван Журба N 28, солтүстік-батыс жағы;
7. Қорқыт ата көшесі N 73, N 6 қалалық емхана, солтүстік–шығыс жағы;
8. Әлихан Бөкейхан және Амангелді Иманов көшелерінің қиылысындағы аялдама, солтүстік-батыс жағы;
9. Әміре Қашаубаев көшесі N 37, Мәдина Ералиева атындағы мәдениет үйі, солтүстік-батыс жағы;

10. Казахская средняя школа N 197, улица Достык N 38, юго-восточная сторона;
11. Сельский округ Кызылжарма, по улице Рахмета Батырбаева воинская часть N 5547, юго-восточная сторона;
12. Улица Мешитбая Каржаубаева N 6, средняя школа N 120 имени Жамбула Жабаева, южная сторона;
13. Улица Жанкожа батыра N 82 А, школа-интернат для одаренных детей в спорте имени Жалантоса Бахадура, юго-западная сторона;
14. Проспект Астана N 71, северо-восточная сторона;
15. Улица Тоганас батыра N 1, восточная сторона;
16. Поселок Тасбугет, улица Шахмардана Есенова, остановка напротив дома культуры имени Сабиры Майкановой, юго-восточная сторона;
17. Центральная площадь в поселке Тасбугет, юго-восточная сторона;
18. Центральная площадь в поселке Белкуль, юго-западная сторона;
19. Центральная площадь в сельском округе Кызылжарма, юго-восточная сторона;
20. Центральная площадь в сельском округе Кызылозек, юго-западная сторона;
21. Центральная площадь в сельском округе Аксуат, юго-восточная сторона;
22. Центральная площадь в сельском округе Акжарма, юго-восточная сторона;
23. Центральная площадь в сельском округе Карауылтобе, северо-западная сторона;
24. Центральная площадь в сельском округе Талсуат, юго-западная сторона;
25. Центральная площадь в сельском округе Косшынырау, юго-восточная сторона;
26. Микрорайон "Акмечеть", расположенной по улице Мурата Саламатова на против АЗС "Жибек жолы", северо-восточная сторона;
27. Улица имени Бейбарыс Султан N 29, северо-восточная сторона;
28. Проспект Абая, спортивная площадка имени Ильи Ильина западная сторона.

10. N 197 қазақ орта мектебі, Достық көшесі N 38, оңтүстік-шығыс жағы;
11. Қызылжарма ауылдық округі, Рахмет Батырбаев көшесіндегі N 5547 әскери бөлімше, оңтүстік-шығыс жағы;
12. Мешітбай Қаржаубаев көшесі N 6, N 120 Ж. Жабаев атындағы орта мектебі, оңтүстік жағы;
13. Жанқожа батыр көшесі N 82 А, Жалаңтөс Баһадүр атындағы спортта дарынды балаларға арналған мектеп интернаты, оңтүстік-батыс жағы;
14. Астана даңғылы N 71, солтүстік-шығыс жағы;
15. Тоғанас батыр көшесі N 1, шығыс жағы;
16. Тасбөгет кенті, Шахмардан Есенов көшесі, Сәбира Майқанова атындағы мәдениет үйіне қарама-қарсы аялдама, оңтүстік-шығыс жағы;
17. Тасбөгет кентіндегі орталық алаңда, оңтүстік-шығыс жағы;
18. Белкөл кетіндегі орталық алаңда, оңтүстік-батыс жағы;
19. Қызылжарма ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-шығыс жағы;
20. Қызылөзек ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-батыс жағы;
21. Ақсуат ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-шығыс жағы;
22. Ақжарма ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-шығыс жағы;
23. Қарауылтөбе ауылдық округіндегі орталық алаңда, солтүстік-батыс жағы;
24. Талсуат ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-батыс жағы;
25. Қосшыңырау ауылдық округіндегі орталық алаңда, оңтүстік-шығыс жағы;
26. "Ақмешіт" мөлтек ауданы, Мұрат Саламатов көшесінде орналасқан Жібек жолы май құю бекетіне қарама-қарсы, солтүстік–шығыс жағы;
27. Бейбарыс Сұлтан көшесі N 29, солтүстік-батыс жағы;
28. Абай Құнанбаев даңғылы, Илья Ильин атындағы спорт алаңы, батыс жағы.