О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 февраля 2013 года N 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 марта 2013 года за N 4414. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07 марта 2014 года N 01-10/556)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.03.2014 N 01-10/556).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХІ сессии Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4379, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 12 февраля 2013 года N 17, от 16 февраля N 18-20, от 20 февраля N 21-24) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 8 868 326 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 097 948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 414 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 764 964 тысяч тенге;
2) затраты – 9 098 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 184 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -344 631 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 344 631 тысяч тенге.
подпункты 1), 2) пункта 4 исключить;
подпункты 4), 5), 6) пункта 5 изложить в следующей редакции:
4) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 45 730 тысяч тенге;
5) на содержание вновь вводимого объекта культуры – 17 429 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы N 81 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 наурызда N 4414 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 наурыздағы N 01-10/556 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.03.2014  N 01-10/556 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті XI сессиясының N 68 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4379 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 17, 16 ақпандағы N 18-20, 20 ақпандағы N 21-24 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 868 326 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 097 948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 764 964 мың теңге;
2) шығындар – 9 098 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 641 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -344 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 344 631 мың теңге.
4-тармақтың 1), 2) тармақшалары алынып тасталсын;
5-тармақтың 4), 5), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 45 730 мың теңге;
5) жаңадан іске қосылған мәдениет объектісінің ұстау шығындарына – 17 429 мың теңге;

6) на проведение среднего ремонта автомобильной дороги районного значения и улиц населенных пунктов – 389 610 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) на капитальный ремонт железобетонного моста через канал на 5-ом км автодороги "Айтеке би – г. Казалинск" – 125 203 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 исключить;
пункт 6 дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) на завершение строительства восьми домов - 7 902 тысяч тенге;
10) на развитие системы водоснабжения в населенных пунктах - 36 528 тысяч тенге;";
12. распределить образовавшийся свободный остаток бюджетных средств на 1 января 2013 года 55 041 тысяч тенге по нижеследующим программам:
"1) На финансирование по невыполненным обязательствам 2012 года 1869 тысяч тенге, в том числе:
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" - 650 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" - 195 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" - 850 тысяч тенге;
458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" - 174 тысяч тенге;
2) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" - 400 тысяч тенге;
3) 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" - 300 тысяч тенге;
4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" - - 3066 тысяч тенге;
5) 452-001"Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" - 1306 тысяч тенге;
6) 452-003 "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" - 2261 тысяч тенге;
7) 452-010 "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим" - 365 тысяч тенге;
8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" - 1625 тысяч тенге;
9) 451-023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения" -1113 тысяч тенге;
10) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" - 3617 тысяч тенге;
11) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" - 8200 тысяч тенге;

6) Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 389 610 мың теңге;";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Аудандық маңызы бар "Әйтеке би - Қазалы қаласы" автомобиль жолының 5-ші шақырымындағы канал арқылы өтетін көпірге күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 125 203 мың теңге;";
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары алынып тасталсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) сегіз тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға – 7 902 мың теңге;
10) елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 36528 мың теңге;";
12. 2013 жылдың 1-қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының 55041 мың теңге қалдықтары төмендегі бағдарламаларға бағытталсын:
"1) 2012 жылғы орындалмаған міндеттемелерді қаржыландыруға - 1869 мың теңге, оның ішінде:
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасына - 650 мың теңге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына -195 мың теңге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" бағдарламасына - 850 мың теңге;
458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына - 174 мың теңге;
2) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 400 мың теңге;
3) 112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына - 300 мың теңге;
4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 3066 мың теңге;
5) 452-001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 1306 мың теңге;
6) 452-003 "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасына - 2261 мың теңге;
7) 452-010 "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" бағдарламасына - 365 мың теңге;
8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына - 1625 мың теңге;
9) 451-023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына - 1113 мың теңге;
10) 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына - 3617 мың теңге;
11) 452-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына - 8200 мың теңге;

12) 458-026 "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" - 3500 тысяч тенге;
13) 467-006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" -1200 тысяч тенге;
14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" - 1500 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"-1927 тысяч тенге;
16) 455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" - 730 тысяч тенге;
17) 455-010 "Капитальные расходы государственного органа" - 120 тысяч тенге;
18) 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" - 8864 тысяч тенге;
19) 473-009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" - 7546 тысяч тенге;
20) 473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" - 1600 тысяч тенге;
21) 468-004 "Капитальные расходы государственного органа" - 120 тысяч тенге;
22) 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" - 3777 тысяч тенге;
23) 452-013 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" -35 тысяч тенге;";
13. "программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 448 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 448 тысяч тенге;
программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 166 тысяч тенге, увеличить программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 166 тысяч тенге;
программу 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" уменьшить на 20638 тысяч тенге, увеличить программу 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 15000 тысяч тенге, 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 5638 тысяч тенге;
программу 464-009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 254 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" увеличить на 254 тысяч тенге;

12) 458-026 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына - 3500 мың теңге;
13) 467-006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасына - 1200 мың теңге;
14) 123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына - 1500 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына - 1927 мың теңге;
16) 455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына - 730 мың теңге;
17) 455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына - 120 мың теңге;
18) 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасына -8864 мың теңге;
19) 473-009 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына - 7546 мың теңге;
20) 473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына - 1600 мың теңге;
21) 468-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына - 120 мың теңге;
22) 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына - 3777 мың теңге;
23) 452-013 "Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бюджеттік бағдарламасына 35 мың теңге;";
13. 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 448 мың теңгеге азайтылып, 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 448 мың теңгеге көбейтілсін;
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 166 мың теңгеге азайтылып, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 166 мың теңгеге көбейтілсін;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 20638 мың теңгеге азайтылып, 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы 15000 мың теңгеге, 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасы 5638 мың теңгеге көбейтілсін;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 254 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 254 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 16388 тысяч тенге, программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 16388 тысяч тенге;
программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 85 тысяч тенге, программу 464-012 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 85 тысяч тенге;
программу 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" уменьшить на 8102 тысяч тенге, программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" увеличить на 8102 тысяч тенге;
программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" уменьшить на 273 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" увеличить на 273 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;

464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 16388 мың теңгеге азайтылып, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 16388 мың теңгеге көбейтілсін;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 85 мың теңгеге азайтылып, 464-012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 85 мың теңгеге көбейтілсін;
458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасы 8102 мың теңгеге азайтылып, 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 8102 мың теңгеге көбейтілсін;
465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 273 мың теңгеге азайтылып, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 273 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

367
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
446648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
391913
002
Программа занятости
101348
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
61
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18032
005
Государственная адресная социальная помощь
4000
006
Оказание жилищной помощи
22898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52308
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан","Даңқ", удостоенных высокого звания
"Халық Қаһарманы", почетных званий республики
437
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2946
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56579
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17304
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53115
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1620
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1604184
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
222695
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20000
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
202695
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40431
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
38631
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1800
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

367
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
446648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
391913
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
101348
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
61
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4000
006
Тұрғын үй көмегі
22898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52308
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
437
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2946
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56579
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17304
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54735
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53115
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1620
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1604184
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
222695
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20000
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
202695
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40431
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
38631
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
1800
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты