Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 04 апреля 2013 года N 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 мая 2013 года N 4439. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29 мая 2018 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29.05.2018 № 528 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов.
3. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере пяти процентов.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Ибрагимова А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
Тауипбаев С.

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 04 сәуірдегі N 328 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 03 мамырда N 4439 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 29.05.2018 № 528 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш процент мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бес процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына бес процент мөлшерінде квота белгіленсін.
4. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары
А. Ибрагимовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі С. Тауипбаев