Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 марта 2013 года N 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 мая 2013 года за N 4438. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 161
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2017 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8, пункта 1 статьи 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан " районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель и границы оценочных зон поселка Теренозек, Сырдарьинского района, Кызылординской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки согласно приложению 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХІV сессии районного маслихата
Б. Пржанова
Секретарь районного маслихата
Б. Маншарипов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
Кызылординской области N 116
от "29" марта 2013 года
Проект (схема) зонирования земель поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области
Приложение 2 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
Кызылординской области N 116
от "29" марта 2013 года
Границы оценочных зон поселка Теренозек, Сырдарьинского района, Кызылординской области
Номер зоны
Границы зон пересекающиеся с границами земельно-кадастрового квартала
Площадь зоны, га
І
І-зона (кварталы 002,003)

Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 116 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 02 мамырда N 4438 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 161 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 22.12.2017 № 161 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Жер кодексi" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексiнің 8-бабына, 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) мен бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІV сессиясының төрағасы
Б. Пржанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Маншарипов
2013 жылғы "29" наурыздағы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық
мәслихатының N 116 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2013 жылғы "29" наурыздағы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық
мәслихатының N 116 шешіміне
2-қосымша
Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Жер-кадастрлық кварталдар шекараларымен аймақтардың қиылысу шекаралары
Аймақ ауданы, га
I
I аймақ (002,003 кварталдары)

247,0
Граница зоны с западной стороны вдоль канала Майжарма, с северной стороны с железной дорогой, с восточной стороны с улицами Алиакбарова и А.Токмаганбетова, с южный стороны вдоль канала Айтек улицой Амангельды пересекается автомобильной дорогой "Кызылорда-Жалагаш".
ІІ
ІІ-зона (кварталы 002,003,028)
551,0
Граница зоны с северо- восточной стороны с железной дорогой, с юго-восточной стороны полностью обхватывает границу поселка Теренозек, южная граница вдоль реки Сырдария, автомобильной дороги "Кызылорда-Жалагаш", с северной стороны вдоль улиц Амангельды, Алиакбарова и А.Токмаганбетова пересекается с железной дорогой.
ІІІ
ІІІ-зона (квартал 001)

247,0
Аймақтың шекарасы, батысынан Майжарма каналымен шектесіп, солтүстігі темір жолмен, шығысынан Әлиакбаров көшесі және А.Тоқмағанбетов көшесімен, оңтүстігінен Айтек каналын бойлай Амангелді көшесімен "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолымен түйіседі.
II
II аймақ (002, 003, 028 кварталдары)
551,0
Аймақтың солтүстік шығысы темір жолмен Тереңөзек кентінің шегінің оңтүстік-шығыс бөлігі толығымен қамтып, оңтүстігінен Сырдария өзенінің бойымен, "Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолымен солтүстікке қарай Амангелді, Әлиакбаров пен А.Тоқмағанбетов көшесін бойлай темір жолмен түйіседі.
ІІІ
ІІІ аймақ (001 квартал)

219,0
Граница зоны с западной стороны проходит вдоль канала Айтбай, с северной стороны с железной дорогой, с восточной стороны вдоль канала Майжарма, с южной стороны вдоль канала Айтек.
IV
IV-зона (кварталы 003,028)
330,0
Граница зоны вдоль железной дороги целиком обхватывает северную часть территории поселка Теренозек; с северо-западной и с северо-восточной стороны реки Сырдария дополнительные земельные участки предоставленные из категории земель лесного фонда в категории земель населенных пунктов поселку Теренозек согласно Постановлению Правительства Республики Казахстан от 25 автуста 2011 года N 957 "О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории".
1347,0
Приложение 3 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
Кызылординской области N 116
от "29" марта 2013 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Номер зоны
поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
I
2.0
II
1.8
III
1.6
IV
1.4

219,0
Аймақтың шекарасы батысынан Айтбай каналы бойымен, солтүстігі темір жол бойымен, шығысы Майжарма каналы бойымен, оңтүстігі Айтек каналы бойымен өтеді.
IV
IV аймақ (003 квартал,028 квартал)
330,0
Аймақ шекарасын темір жолдың бойы Тереңөзек кенті аймағының түгелімен солтүстігін қамтиды;Сырдария өзенінің солтүстік батысынан және солтүстік шығысынан Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы" N 957 Қаулысына сәйкес орман қоры жерлерінің санатынан елді мекендер санатына ауыстырылған Тереңөзек кентіне қосымша табысталған жер учаскелері қамтиды.
1347,0
2013 жылғы "29" наурыздағы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық
мәслихатының N 116 шешіміне
3-қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I
2.0
II
1.8
III
1.6
IV
1.4