О внесении изменений в решение очередной XII сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 13 сентября 2013 года N 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 сентября 2013 года за N 4518. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 "О нормативных правовых актах" законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 и о внесении изменений и дополнений в приказ N 71 Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХІІ сессии районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 96 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 января 2013 года N 4381,опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 12 января 2013 года N 4) следующие изменения:
Приложение 1 к названному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной ХХІІ сессии
районного маслихата                   М. Бисенов
Секретарь
районного маслихата                   Б. Маншарипов
приложение-1
к решению внеочередной ХХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 13 сентября 2013 года N 172
приложение-1
к решению очередной ХІІ сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года N 96
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті XII сессиясының N 96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қыркүйектегі N 172 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қыркүйекте N 4518 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына 1)-тармақшасына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына және "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы N 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізуіне сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 4 "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХІІ
сессиясының төрағасы               М. Бисенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                           Б. Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 13 қыркүйектегі
кезектен тыс ХХІІ сессиясының
N 172 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХІІ сессиясының
N 96 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы