Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2013-2015 годы по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года N 9/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 апреля 2013 года за N 2234
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат решил:
1.Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда на 2013 - 2015 годы по Мангистауской области согласно приложениям № 12 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Ж. Дарменов
Секретарь областного
маслихата                               Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
начальника управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области
О. Токжанов
27 февраля 2013 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Мангистауской
областной территориальной
инспекции лесного и
охотничьего хозяйства
К. Абуов
27 февраля 2013 г.
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Налогового
департамента по Мангистауской области
К. Искаков
27 февраля 2013 г.
Приложение № 1
к решению областного маслихата
от 27 февраля 2013 года № 9/120
Ставки платы
за побочные лесные пользования
на участках государственного лесного фонда
№ п/п Виды побочных лесных пользований Ед. измере- ния Ставки платы (тенге)
1
Сенокошение, в том числе по группам качественного состояния сенокосных угодий:
1.1
хорошее
га

Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін 2013-2015 жылдарға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы N 9/120 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 сәуір N 2234 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 506 - бабы 1 - тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы заңының 6 - бабы 5 - тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қорының учаскелерінде орманды пайдаланғаны үшін 2013 - 2015 жылдарға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің № 12 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Ж. Дәрменов
Облыстық мәслихат
хатшысы                                 Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы бойынша
Салық департаментінің бастығы
К. Ысқақов
27 ақпан 2013 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облыстық орман және
аңшылық шаруашылығы аумақтық
инспекциясының бастығы
Қ. Әбуов
27 ақпан 2013 ж.
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысының табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы бастығының
міндетін атқарушы
О. Тоқжанов
27 ақпан 2013 ж.
Облыстық мәслихаттың
2013 жылғы 27 ақпандағы
№ 9/ шешіміне 1 - қосымша
Мемлекеттiк орман қорының
учаскелерiнде орманды жанама пайдаланғаны үшін төленетін
төлемақы ставкалары
№ р/с Жанама орман пайдалану түрлері Өлшем бірлігі Төлемақы ставкалары (теңге)
1
Шабындық жерлер, соның ішінде шабындық жерлердің сапалық жай-күйінің топтары бойынша:
1.1
жақсы
га