О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 23/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2312
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192 от 10 января 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 18 марта 2013 года за № 11) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 834 260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 214 444 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 208 216 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 887 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 401 713 тысячи тенге;
2) затраты – 13 148 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 314 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314 704 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «48,4» заменить цифрами «49,4»;
в подпункте 4):
цифры «49,0» заменить цифрами «50,8».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     И. Кенесов
Секретарь
городского маслихата                    С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/194 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2312 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2311 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 2192 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 наурыздағы № 11 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 12 834 260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 214 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 208 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 887 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 401 713 мың теңге;
2) шығындар – 13 148 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 314 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 704 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«48,4» саны «49,4» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«49,0» саны «50,8» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         І. Кеңесов
Қалалық
Мәслихат хатшысы                        С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

90 442
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89 242
002
Создание информационных систем
1 200
Аппарат акима села Тенге
49 021
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
49 021
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 296
022
Капитальные расходы государственного органа
550
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 175
Аппарат акима села Кызылсай
29 775
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 775
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 388
022
Капитальные расходы государственного органа
732
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 655
Аппарат акима поселка Рахат
11 075
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 075
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 433
022
Капитальные расходы государственного органа
1 642
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25 420
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 882
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 028
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
510
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19 908
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19 908
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 000
040
Развитие объектов государственных органов
3 000
02
Оборона
12 052
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 052
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 052
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 322
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

90 442
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89 242
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
Теңге селосы әкімінің аппараты
49 021
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
49 021
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 296
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 175
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
29 775
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 775
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 388
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
732
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 655
Рахат кенті әкімінің аппараты
11 075
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 075
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 433
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 642
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25 420
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 882
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 028
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
510
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19 908
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 908
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3 000
02
Қорғаныс
12 052
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 052
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 052
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 322
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі