О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 14/113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2316
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311 от 11 декабря 2013 года) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7/63 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2199 от 15 января 2013 года, опубликовано в районном газете «Жаңа өмір» от 30 января 2013 года № 5-6) следующие изменения:
«Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 161 957 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -3 577 912 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15 027 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 162 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 557 856 тысяч тенге;
2) затраты – 5 257 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 390 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 034 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 644 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – 151 861 тысяча тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151 861 тысяча тенге».
В пункте 2:
в подпункте 1):
цифру «55,4» заменить цифрой «32,8»;
в подпункте 4):
цифру «55,3» заменить цифрой «33,4».
В пункте 4:
в первом абзаце цифру «195 068» заменить цифрой «183 640»;
в четвертом абзаце цифру «4 848» заменить цифрой «4 583»;
в десятом абзаце цифру «37 408» заменить цифрой «37 166».

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 14/113 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2316 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 11 желтоқсандағы № 2311 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7/63 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 2199 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 5-6 «Жаңа өмір» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 161 957 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3 577 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 15 027 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 11 162 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 557 856 мың теңге;
2) шығындар - 5 257 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 56 390 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64 034 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 644 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 151 861 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 151 861 мың теңге».
2 тармақта:
1) тармақшада:
«55,4 саны «32,8» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«55,3» саны «33,4» санымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
бірінші абзацтағы «195 068» саны «183 640» санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «4 848» саны «4 583» санымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «37 408» саны «37 166» санымен ауыстырылсын;

027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 228
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 969
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
0
028
Развитие коммунального хозяйства
14 969
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 494
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 494
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
149 411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
80 103
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
80 103
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
35 814
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 428
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 962
006
Функционирование районных (городских) библиотек
25 023
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 400
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 350
005
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
402
003
Pеализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 024
001
Услуг по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
5 925
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 545
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
208
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области физической культуры и спорта
2 937
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков, района (города областного значения)
20 599
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
3 784
007
Функционирование районных (городских) библиотек
9 485
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 376
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры

027
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 228
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 969
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
0
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14969
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 494
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 494
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
149 411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
80 103
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
80 103
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 814
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 428
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 962
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
25 023
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 400
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9 350
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
402
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 024
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 925
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 545
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
208
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
400
001
Жергілікті деңгей дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 937
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 599
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 784
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
9 485
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 376
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру, тілдерді дамыту және мәдениет саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер