О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 10 июля 2013 года № 13/134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 июля 2013 года № 2278
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 2 июля 2013 года № 11/164 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июля 2013 года за № 2266) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 2191, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 18 января 2013 года № 4-6 (325-327) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 7 606 693 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 553 397 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127 796 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 284 686 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 640 814 тысяч тенге;
2) затраты – 7 843 062 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 363 039 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 392 829 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 790 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 599 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599 408 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1) цифру «87,9» заменить цифрой «96,5»;
в подпункте 2) цифру «62,3» заменить цифрой «100»;
в подпункте 4) цифру «81,9» заменить цифрой «95,6».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 13/134 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 2278 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 2 шілдедегі № 11/164 Маңғыстау облыстық мәслихатының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 9 шілдеде № 2266 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2191 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда № 4-6 (325-327) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1 - қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 606 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 553 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 127 796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 284 686 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 640 814 мың теңге;
2) шығындар – 7 843 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 363 039 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 392 829 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 790 мың теңге;
4) қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 599 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599 408 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшадағы «87,9» саны «96,5» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «62,3» саны «100» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «81,9» саны «95,6» санымен ауыстырылсын.

пункт 5 дополнить пунктом 5 - 1 следующего содержания:
«5-1. Утвердить резервный фонд местного исполнительного органа в сумме 5 000 тысячи тенге.».
приложения 14 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                      А. Ширшикбаев
Секретарь
районного маслихата                     Б. Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш.Сунгат
10 июля 2013 год
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 10 июля 2013 года № 13/134
Районный бюджет на 2013 год
Кат. Кл. Подк. Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

5-тармақ мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. Жергілікті атқарушы органның резервтік қоры 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.».
көрсетілген шешімнің 14 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1,  2және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Ширшикбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                        Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
10 шілде 2013 жыл
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 13/134 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

16 747
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 930
022
Капитальные расходы государственного органа
817
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 650
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12 377
022
Капитальные расходы государственного органа
1 273
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 550
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего
в коммунальную собственность
4 605
015
Капитальные расходы государственного органа
430
2
Оборона
12 717
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 717
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 717
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 351
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 351
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 351
4
Образование
5 637 702
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
76 309
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
24 655
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
13 021
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
38 633
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
116 269
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 340
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в аульной (сельской) местности
12 889
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
100 040
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
29 502
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
29 502
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
40 158
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
40 158
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

16 747
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 930
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
817
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13 650
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 377
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 273
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 585
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 550
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
4 605
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
430
2
Қорғаныс
12 717
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 717
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
12 717
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 351
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 351
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 351
4
Білім беру
5 637 702
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
76 309
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
24 655
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 021
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
38 633
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
116 269
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 340
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 889
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
100 040
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
29 502
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
29 502
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
40 158
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
40 158
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

112 956
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
3 156
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 800
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 150
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
9 150
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 217 181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 547
003
Общеобразовательное обучение
1 768 278
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 000
006
Дополнительное образование для детей
91 619
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 189
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
16 618
012
Капитальные расходы государственного органа
230
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 763
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86 872
050
Содержание вновь в водимых объектов образования
123 816
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
64 249
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 036 177
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3 036 177
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
305 233
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 694
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 694
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
721
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
721
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
302 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 321
002
Программа занятости
77 662
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

112 956
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
3 156
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 800
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 150
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
9 150
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 217 181
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 547
003
Жалпы білім беру
1 768 278
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32 000
006
Балаларға қосымша білім беру
91 619
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 189
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
16 618
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 763
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
86 872
050
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
123 816
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 249
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 036 177
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 036 177
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
305 233
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 694
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 694
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
721
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
721
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
302 818
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 321
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
77 662
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету