Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе
Постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2013 года № 4025. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по
Костанайской области"
__________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию
использования и охране
водных ресурсов
Комитета по водным
ресурсам Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
________ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования
природопользования
акимата
Костанайской области"
_______ К. Толеубаев
Аким
Карабалыкского района
________ Ф. Филиппов
Приложение
к постановлению акимата
от 28 января 2013 года
№ 27
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе
Наимено-
вание
источни-
ка водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Грани-
ца
Площадь
Грани-
ца
Площадь
Грани-
ца
Площадь
Скважины
№ 902,
№ 903
Радиус
- 50
метров
вокруг
каждой
сква-
жины

Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 27 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 4025 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
__________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Су ресурстарын
пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және
табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы"
ММ бастығы
_____ Қ. Төлеубаев
Қарабалық ауданының әкімі
_________ Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 27 қаулысына
қосымша
Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзі-
нің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шека-
расы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
902,
№ 903
ұңғы-
малар
Радиу-
сі -
әр
ұңғы-
маның
айна-
ласын-да 50
метр

0,785
гектара
Радиус
- 143
метра
вокруг
каждой
сква-
жины
6,42
гектара
Радиус
- 1015
метров
вокруг
каждой
сква-
жины
323,5
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зон I, II, III поясов санитарной охраны питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе Костанайской области" (Заказчик государственное коммунальное предприятие "Жылу")

0,785
гектар
Радиусі
- әр
ұңғыма-
ның
айнала-
сында
143
метр
6,42
гектар
Радиусі
- әр
ұңғыма-
ның
айнала-
сында
1015
метр
323,5
гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № № 902, 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары І, ІІ, ІІІ белдеулерінің санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Жылу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).