Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса" в Федоровском районе
Постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2013 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4032. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Установить зоны санитарной охраны на участке скважин № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса" в Федоровском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской
области"
_______________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 11 февраля 2013 года
№ 49
Зоны санитарной охраны на участке скважин
№ 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807
Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора
месторождения подземных вод "Опресненная
полоса" в Федоровском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины
№ 9801,
№ 9802,
№ 9803,
№ 9804,
№ 9805,
№ 9806,
№ 9807
Радиус -
50 метров
вокруг
каждой
скважины

Федоров ауданының "Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 49 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4032 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Федоров ауданының "Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
_______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 11 ақпандағы
№ 49 қаулысына қосымша
Федоров ауданының "Тұщыландырылған белдеу"
жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз
су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805,
№ 9806, № 9807 ұңғымалары учаскесінде
санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
І-белдеу
ІІІ-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 9801,
№ 9802,
№ 9803,
№ 9804,
№ 9805,
№ 9806,
№ 9807
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сында
50 метр

5,50
гектара
Радиус -
112 метров
вокруг
каждой
скважины
27,57 гектара
Радиус -
1509
метров
вокруг
каждой
скважины
943,97
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зоны санитарной охраны участка скважин №№ 9801-9807 Федоровского водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса" (Заказчик Товарищество с ограниченной ответственностью "Чистый колодец").

5,50
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сында
112 метр
27,57
гектар
Радиусі - әр
ұңғыманың
айналасында
1509 метр
943,97
гектар
Ескерту: "Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров су тартуының №№ 9801-9807 ұңғымалары учаскесінің санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Чистый колодец" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).