О внесении изменений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 16 апреля 2013 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 апреля 2013 года № 4102. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" от 7 декабря 2012 года № 101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3930, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 105027719,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5899397,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 165279,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19259,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98943783,8 тысячи тенге;
2) затраты – 105160227,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1412058,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1951581,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 539523,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 216972,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 216972,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1761537,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1761537,8 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год поступления трансфертов в республиканский бюджет в связи с передачей:
1) функций и полномочий по проведению государственного технического осмотра транспортных средств - 5000,0 тысяч тенге;
2) подразделения специального назначения "Арлан" - 48773,0 тысячи тенге;
3) специального отряда быстрого реагирования – 56173,0 тысячи тенге;
4) полномочий местных исполнительных органов:
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования - 40408,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде № 4102 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105027719,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5899397,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 165279,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 19259,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 98943783,8 мың теңге;
2) шығындар – 105160227,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1412058,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 1951581,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 539523,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 216972,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 216972,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1761537,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1761537,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке трансферттердің түсімдері мыналарды:
1) көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу жөніндегі функциялар мен өкілеттіктерді – 5000,0 мың теңге;
2) "Арлан" арнайы мақсаттағы бөлімшесін – 48773,0 мың теңге;
3) жедел ден қою арнайы жасағын – 56173,0 мың теңге;
4) жергілікті атқарушы органдардың:
мемлекеттік сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелері бойынша – 40408,0 мың теңге;

по вопросам повышения квалификации педагогических работников - 65000,0 тысяч тенге;
по организации деятельности центров обслуживания населения - 610350,0 тысяч тенге;
по формированию государственной политики в сфере миграции населения – 552,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Д. Космухамбетова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
________ Г. Кисленкова
Приложение
к решению маслихата

педагог қызметкерлер біліктілігін арттыру мәселелері бойынша – 65000,0 мың теңге;
халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметін ұйымдастыру бойынша – 610350,0 мың теңге;
халықтың көші-қон саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру бойынша өкілеттіктерін – 552,0 мың теңге беруге байланысты көзделсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Д. Космухамбетова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______ Г. Кисленкова
Мәслихаттың