О внесении изменений в решение Костанайского областного маслихата от 1 марта 2013 года № 118 "Об установлении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 28 июня 2013 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2013 года № 4171. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 11 декабря 2016 года № 468
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 11.12.2015 № 468 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 1 марта 2013 года № 118 "Об установлении Правил общего водопользования на водных объектах Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4090, опубликовано 27 апреля 2013 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
в Правилах общего водопользования на водных объектах Костанайской области, утвержденных указанным решением:
пункты 67 изложить в новой редакции:
"6. Для установления условий или запрета общего водопользования, водопользователь, осуществляющий обособленное или совместное водопользование, вносит в областной маслихат предложение, в котором обосновывает необходимость установления условий или запрета общего водопользования.
7. В случае необоснованности установления условий или запрета общего водопользования, областной маслихат письменно уведомляет водопользователя об отказе предложенных условий или запрета общего водопользования, с обоснованием причин.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Ковальский
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Департамент Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
__________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская
межобластная бассейновая
инспекция рыбного хозяйства"
Комитета рыбного хозяйства
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
___________ Н. Сарсенов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Костанайская областная
территориальная инспекция
лесного и охотничьего
хозяйства Комитета
лесного и охотничьего хозяйства
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
__________ М. Бегимбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
__________ Г. Оспанбекова
Руководитель государственного
учреждения "Департамент
по чрезвычайным ситуациям
Костанайской области
Министерства по
чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан"
___________ М. Танабаев
Руководитель государственного
учреждения "Управление
природных ресурсов
и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
__________ К. Тулеубаев

Қостанай облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 118 "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 162 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 шілдеде № 4171 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 468 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 11.12.2015 № 468 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 118 "Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4090 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 сәуірде "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Қостанай облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидаларында:
67-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын белгілеу үшін оқшау немесе бірлесіп су пайдалануды жүзеге асыратын су пайдаланушы облыстық мәслихатқа ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын белгілеудің қажеттігі негізделген ұсыныс енгізеді.
7. Ортақ су пайдаланудың шарттарын немесе оған тыйым салынатынын белгілеу негізсіз болған жағдайда, облыстық мәслихат ұсынылған ортақ су пайдалану шарттарынан немесе тыйым салудан бас тарту себептерін негіздей отырып, су пайдаланушыны жазбаша хабардар етеді.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Ковальский
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Балық шаруашылығы
комитетінің Тобыл-Торғай
облысаралық бассейндік
балық шаруашылығы инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Н. Сәрсенов
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Орман
және аңшылық шаруашылығы
комитетінің Қостанай
облыстық орман және
аңшылық шаруашылығының
аумақтық инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ М. Бегімбетов
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігі Қостанай
облысының Төтенше жағдайлар
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ М. Танабаев
"Қостанай облысы
әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________ Қ. Төлеубаев