Об установлении зон санитарной охраны на участке скважины № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак", расположенной в Костанайском районе
Постановление акимата Костанайской области от 17 июня 2013 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4189. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны на участке скважины № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак", расположенной в Костанайском районе.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент
комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской
области"
_______________ Б. Кенжебаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан"
______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 17 июня 2013 года № 242
Зоны санитарной охраны на участке скважины
№ 03029 товарищества с ограниченной
ответственностью "Одак", расположенной
в Костанайском районе
Наименова-
ние
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина
№ 03029
Радиус -
30
метров
вокруг
скважины
2,0
гектара
Длина –
500,0
метров
Ширина -
400,0
метров

Қостанай ауданында орналасқан "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғыма учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 242 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4189 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданында орналасқан "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғыма учаскесінде санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
___________________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 маусымдағы
№ 242 қаулысына қосымша
Қостанай ауданында орналасқан "Одак"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
№ 03029 ұңғыма учаскесіндегі санитарлық
қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 03029
ұңғыма
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сына 30
метр
2,0
гектар
Ұзындығы –
500,0 метр
Ені –
400,0 метр

20,0
гектаров
Длина –
825,0
метров
Ширина –
800,0
метров
56,0
гектаров
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта обоснования размеров поясов зон санитарной охраны на участке скважины № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак" в Костанайском районе Костанайской области (Заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Одак").

20,0
гектар
Ұзындығы –
825,0 метр
Ені –
800,0 метр
56,0
гектар
Ескерту: Қостанай облысы Қостанай ауданындағы "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғыма учаскесінде санитарлық қорғау аймақтары белдеулерінің мөлшерлерін негіздеу жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).