Об установлении зон санитарной охраны Смирновского централизованного водозабора подземных вод в Карабалыкском районе
Постановление акимата Костанайской области от 26 декабря 2013 года № 571. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 января 2014 года № 4414. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Смирновского централизованного водозабора подземных вод в Карабалыкском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Департамент комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 26 декабря 2013 года
№ 571
Зоны санитарной охраны Смирновского централизованного
водозабора подземных вод в Карабалыкском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины № 13, № 14, № 15
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
2,355 гектара
Длина - 398 метров
Максимальная ширина – 416 метров
16,557 гектара
Длина - 3125 метров
Максимальная ширина – 3974 метров
1242 гектара
Скважина № 4
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Радиус – 150 метров
7,065 гектара
Радиус – 748 метров
175,684 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Обоснование зоны санитарной охраны Смирновского централизованного водозабора подземных вод в Карабалыкском районе Костанайской области" (заказчик – коммунальное государственное предприятие "Жылу" акимата Карабалыкского района).

Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 571 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 4414 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 571 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов
орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 13, № 14, № 15 ұңғымалар
Радиусі - әр ұңғыманың айналасында 50 метр
2,355 гектар
Ұзындығы – 398 метр
Барынша ені – 416 метр
16,557 гектар
Ұзындығы – 3125 метр
Барынша ені – 3974 метр
1242 гектар
№ 4 ұңғыма
Радиусі – 50 метр
0,785 гектар
Радиусі – 150 метр
7,065 гектар
Радиусі – 748 метр
175,684 гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймағының негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - Қарабалық ауданы әкімдігінің "Жылу" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны).