О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 18 октября 2013 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2013 года № 4250
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22159840,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14803589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56675,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1610100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5689476,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22951668,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета в рамках Программы "Доступное жилье-2020":
кредитование городского бюджета на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений в сумме 700000,0 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 892963,6 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 705873,0 тысяч тенге";
пункты 910 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6730,0 тысяча тенге;
на содержание объектов культуры в сумме 14227,0 тысяч тенге;
на содержание объекта коммунальной собственности в сумме 53583,0 тысяч тенге;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 79521,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы № 180 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 4250 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22159840,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14803589,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56675,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1610100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5689476,4 мың теңге;
2) шығындар – 22951668,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен "Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасы шеңберінде қаражаттар түсімі қарастырылғаны ескерілсін":
қалалық бюджетін тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредиттеуге 700000,0 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 892963,6 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 705873,0 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттерінің түсімі қарастырылғаны ескерілсін;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6730,0 мың теңге сомасында;
мәдениет объектілерін күтіп ұстауға 14227,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерін күтіп ұстауға 53583,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су тарту жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер 79521,0 мың теңге сомасында;

целевого трансферта на развитие коммунального хозяйства в сумме 705058,0 тысячи тенге;
целевого трансферта на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1428822,0 тысяч тенге;
на текущее содержание улиц города и мест общего пользования в сумме 28672,0 тысяч тенге;
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 189489,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
______________ Р. Айткужинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 октября 2013 года № 180
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 96
Бюджет города Костаная
на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

коммуналдық шаруашылықты дамытуға нысаналы трансферттер 705058,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға нысаналы трансферттер 1428822,0 мың теңге сомасында;
қала көшелерін және жалпы пайдалану орындарын ағымдағы күтіп ұстауына 28672,0 мың теңге сомасында;
"10. 2013 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 189489,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 қазандағы
№ 180 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 96 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2013 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер