О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4347
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22151736,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14803589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56675,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1610100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5681372,4 тысячи тенге;
2) затраты – 22943564,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 4450,8 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг в сумме 5267,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 237167,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 14512,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 63426,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 91758,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 9859,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 183 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4347 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22151736,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14803589,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56675,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1610100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5681372,4 мың теңге;
2) шығындар – 22943564,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 4450,8 мың теңге сомасында;
арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 5267,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 237167,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 14512,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшiн ай сайын ақша қаражатын төлеуге 63426,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 91758,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлi жүйе бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге төленетiн еңбекақыны арттыруға 9859,0 мың теңге сомасында;