О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 25 апреля 2013 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2013 года № 4123
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3958, опубликованное 4 января 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10850382,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9644609,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13413,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 644000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 548360,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11082963,9 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 40541,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 40541,0 тысяча тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2013 год в сумме 49200,0 тысяч тенге.";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель седьмой
очередной сессии,
секретарь городского
маслихата                                  В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_________ С. Фаткуллина
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел
экономики и бюджетного
планирования"
акимата города Рудного
__________ С. Искуженов
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 140 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 4123 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 3958 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10850382,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9644609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13413,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 644000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 548360,0 мың теңге;
2) шығындар – 11082963,9 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 40541,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 40541,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 49200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші кезекті
сессиясының төрағасы,
қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рудный қалалық
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____ С. Фаткуллина
Рудный қаласы
әкімдігінің
"Рудный қалалық
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ С. Искуженов
Мәслихаттың