О внесении изменения в решение маслихата от 25 августа 2010 года № 345 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 мая 2013 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июня 2013 года № 4159. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 12 сентября 2014 года № 317
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Рудного Костанайской области от 12.09.2014 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 августа 2010 года № 345 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-167, опубликованное 12 ноября 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующее изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Признать утратившими силу:
решение маслихата от 4 декабря 2007 года № 32 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Рудном, поселках Качар, Горняцкий, Перцевка и станции Железорудная" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-95, опубликованное 18 января 2008 года в городской газете "Рудненский рабочий");
решение маслихата от 25 февраля 2009 года № 180 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 4 декабря 2007 года № 32 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Рудном, поселках Качар, Горняцкий, Перцевка и станции Железорудная" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-2-127, опубликованное 3 апреля 2009 года в городской газете "Рудненский рабочий").".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Р. Бермухамбетов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
______ С. Фаткуллина
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики бюджетного
планирования" акимата
города Рудного
____________ С. Искуженов
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел занятости
и социальных программ"
__________ C. Костина

Мәслихаттың 2010 жылғы 25 тамыздағы № 345 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы қағиданы бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы № 150 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 маусымда № 4159 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 317 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 12.09.2014 № 317 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2010 жылғы 25 тамыздағы № 345 "Тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен мөлшері туралы қағиданы бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 9-2-167 тіркелген, 2010 жылғы 12 қарашада "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Күші жойылды деп танылсын:
мәслихаттың 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 32 "Рудный қаласында, Қашар, Горняцкий, Перцевка поселкелерінде, Железорудная станциясында тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен көлемі туралы Ережелерін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 9-2-95 тіркелген, 2008 жылғы 18 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған);
мәслихаттың 2009 жылғы 25 ақпандағы № 180 "Мәслихаттың 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 32 "Рудный қаласында, Қашар, Горняцкий, Перцевка поселкелерінде, Железорудная станциясында тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі мен көлемі туралы Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 9-2-127 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған).".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Р. Бермухамбетов
Қалалық мәслихат хатшысы                   В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______ С. Искуженов
"Рудный қалалық
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______ С. Костина