О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 октября 2013 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2013 года № 4249
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3958, опубликованное 4 января 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 11812207,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10273690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24763,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 258569,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1255185,6 тысячи тенге;
2) затраты – 12028997,5 тысячи тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Рудного на 2013 год в сумме 49397,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                       Р. Бермухамбетов
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел финансов" акимата города
Рудного
__________________ С. Фаткуллина
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города
Рудного
___________________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата
от 16 октября 2013 года № 205
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 90
Городской бюджет города
Рудного на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 4249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 3958 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 11812207,6 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10273690,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24763,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 258569,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1255185,6 мың теңге;
2) шығындар – 12028997,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 49397,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Р. Бермухамбетов
Қалалық
мәслихат хатшысы                           В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 205 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2013 жылға
арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер