О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 73 "О бюджете города Аркалыка на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 14 февраля 2013 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2013 года № 4024
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 73 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3970, опубликованное 18 января 2013 года в газете "Торгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3513026,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1008063,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 14240,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 152863,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2337860,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1721745,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3564469,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150976,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202419,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 202419,6 тысяч тенге.";
абзац десятый пункта 2 указанного решения исключить;
абзац двенадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 140000,0 тысяч тенге.";
приложения 1234 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
V сессии, cекретарь
Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_______ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
__________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 73 "Арқалық қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 80 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 4024 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 3513026,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1008063,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14240,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 152863,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2337860,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1721745,0 мың теңге;
2) шығындар – 3564469,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;        5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202419,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202419,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының оныншы абзацы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағының он екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"140000,0 мың теңге сомасында Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға.";
көрсетілген шешімнің 1234–қосымшалары осы шешімнің 1234–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті V сессиясының
төрағасы, Арқалық
қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың