О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 73 "О бюджете города Аркалыка на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 23 мая 2013 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июня 2013 года № 4144
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 73 "О бюджете города Аркалыка на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3970, опубликованное 18 января 2013 года в газете "Торгай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3513026,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1008063,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 18320,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 148783,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2337860,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1721745,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3564469,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150976,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -202419,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 202419,6 тысяч тенге.";
приложения 13 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
VІ сессии Аркалыкского
городского маслихата                       К. Джанабаева
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
____________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
____________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 мая 2013 года № 102
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 73
Бюджет города Аркалыка на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 73 "Арқалық қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы № 102 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 4144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 73 "Арқалық қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3513026,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1008063,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18320,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 148783,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2337860,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1721745,0 мың теңге;
2) шығындар – 3564469,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150976,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -202419,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 202419,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезекті VІ сессиясының төрайымы            К. Джанабаева
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2013 жылғы 23 мамырдағы
№ 102 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 73 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер