Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2013 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 января 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2013 года № 4019
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2013 год следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) выпускники организаций технического и профессионального, послесреднего образования;
2) безработные лица, не работающие три и более месяцев;
3) лица старше пятидесяти лет;
4) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
5) безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Алтынсаринского района                     Б. Ахметов

Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2013 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда № 4019 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2013 жылға арналған келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі ұйымдарды бітірушілер;
2) үш және оданда көп айлар жұмыс істемеген, жұмыссыз адамдар;
3) елу жастан асқан адамдар;
4) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жіберуі бойынша кәсіптік дайындау және (немесе) қайта дайындауды, біліктілігін арттыруды аяқтаған жұмыссыздар.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов