О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 12 июля 2013 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июля 2013 года № 4200
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 3977, опубликованного 3 января 2013 года № 1, 4 января 2013 года № 2 в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1606744,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 413954,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3398,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1189392,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1618504,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32281,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36351,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4070,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -44040,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   44040,9 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 К. Абикеев
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
__________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 117 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 4200 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 31 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3977 болып тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 2 "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1606744,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 413954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3398,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1189392,8 мың теңге;
2) шығындар – 1618504,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32281,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36351,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4070,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -44040,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын каржыландыру (профицитін пайдалану) – 44040,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Қ. Әбікеев
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Е. Павлюк
Мәслихаттың