Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2013 года № 4069. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 191
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 14.02.2018 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Амангельдинского района, в месяц согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
шестой сессии
М. Каркабатов
Секретарь
районного маслихата
А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по Амангельдинскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
___________________________ М. Сейткамалов
Приложение
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 104
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Амангельдинского района, в месяц
Порядковый номер
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 104 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда № 4069 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 191 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 191 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422-бабына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметін Аманкелді ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті алтыншы
сессия төрағасы
М. Қарқабатов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Аманкелді ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ М. Сейткамалов
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 104 шешіміне қосымша
Қызметін Аманкелді ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Реттік нөмірі
Салық салу объектісінің атауы
Айына бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіштерде)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3